Wpis z mikrobloga

@Tomek_Tcz: Może mi ktoś wytłumaczyć, bo ostatnie dwa lata przesiedziałem pod kamieniem, jeśli chodzi o nowości smartfonowe: KOGO OBCHODZI #!$%@? APARAT W TELEFONIE?! W dzisiejszych czasach już każdy jest zawodowym fotografem, czy aż tak zależy ludziom, żeby te zdjęcie parku wrzucone na instagrama, o które nikt nie daje #!$%@?, było jak najbliższe ideałowi? Może, żeby porobić fajne zdjęcia z wakacji, ale okazję do tego mamy raz-dwa do roku, a telefonu używamy
  • Odpowiedz
  • 3
@lalalajp2_- mnie, bo nie jestem fotografem, ale lubię mieć ładne zdjęcie z wakacji. Mając dobry aparat w telefonie nie muszę wozic dwoch sprzętów. Poza tym telefon mam zawsze przy sobie, wiec w razie potrzeby jestem w stanie zrobić zdjęcie w dowolnym momencie. Po 3, tak czy inaczej większość flagowcow ma świetne aparaty, więc chcąc kupić dobry telefon bede mial dobry aparat
  • Odpowiedz
w nocy bez lampy. Latarnia z tyłu była. Tryb nocny miażdży szajsungi. Miałem s8+ wiem co mówię

@komar251:
Mam p20 pro i jak wchodzę w nocy do pokoju, gdzie nic nie widać, to z ręki robi całkiem spoko foty :D
  • Odpowiedz
@Naturmensch HTC u11 polecam, zdjęcia dobre(wedlug Dxo najlepszy aparat 2017) i fajnie się ściska, a i wygląd ma świetny. Jak się orientuje na oficjalnej stronie jest za 1700 ale pewnie można znaleźć taniej. HTC u12 z tego roku też oczywiście świetne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Panasonic Lumix, Lumia 1020 > te wasze szajsungi i #!$%@?
jesli chodzi o foty i cene
w reszcie przegrywa wszystko XD
  • Odpowiedz
zdjęcie z s9 robione przy świetle ze świeczki stojącej jakieś 3m od wnęki, więc raczej Huawei tego nie pobije.

@turemka:
Nie przebije powiadasz? No to patrz. Fota w całkowicei ciemnym pomieszczeniu, na oknach rolety i 0% światła. Obie foty z ręki, która trochę latała. Po prawej tak widze ja :D (wyszukałem jakies ustawienie, by nie rozjaśniało, chyba portert)
Huawei P20 PRO
27er - > zdjęcie z s9 robione przy świetle ze świeczki stojącej jakieś 3m od wnęki, w...

źródło: comment_HCZlJdqusr602ABg4XzDjVGcDv21YlPw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Fota w całkowicei ciemnym pomieszczeniu, na oknach rolety i 0% światła.

@27er: przepraszam, w takim razie skąd się wziął cień od butelek?
  • Odpowiedz