Wpis z mikrobloga

Niektorzy poprlstu tak maja,ze jak sie ma cos #!$%@? raz na milion razy,to sie #!$%@? jak tylko tego dotkna i ja tak #!$%@? mam.


@Tomall81: Rozumiem. Mam takiego kolegę. Każdy komputer, ktory miał w rękach po jakimś czasie się zepsuł. A dba o sprzęt. Po prostu rzeczy których się dotyka psują się. Powinniście być testerami sprzętu zawodowo :)
@scroller: No to nie wiem, ja mam może dwie lewe ręce ale śrdenio po 1,5 roku mój telefon ląduje tak na betonie albo na kamieniach że nadaje się do kosza. No ale w zasadzie używam go jako latarki gdy majstruje przy samochodzie, jako kamery podczas jeżdżenia terenówką, jak robimy kulig czy jedziemy gdzieś crossami, rowerami, pływamy żaglówką też zawsze go mam przy sobie bo lubię robić zdjęcia / nagrywać takie momenty,
@qkamil: Gdybym tak traktował swój cały sprzęt (fotograficzny, video i do transmisji na żywo) tak jak Ty traktujesz swój telefon, to dawno bym zbankrutował, bo nie zarobiłbym na kupowanie co chwilę nowego sprzętu...

Więc tak, prawdopodobnie masz 2 lewe ręce. Albo problemy neurologiczne. Ewentualnie bardzo słabą koordynację ruchową. Zalecam badanie :)