Wpis z mikrobloga

@Polkopsky: masz tu wiki wiki

Przeczytaj książkę a nie szukasz już na samym początku skrótów. Już pierwszy punkt idealnie do ciebie pasuje. Koncentrujesz się za bardzo na kręgu rzeczy które nie możesz zmienić niż na kręgu który możesz zmienić i który możesz rozszerzyć. Nie jesteś proaktywny tylko bierny i przyjmujesz rzeczywistość jaka jest a nie chcesz na nią wpłynąć.

Myślę że książka ci pomoże jak będziesz chciał wcielić rady w czyny.
@Polkopsky: trollujesz? Krąg na który nie masz wpływu: wzrost, wyimaginowane przez ciebie preferencję kobiet
A wpływ na rzeczywistość masz taki że zacznij się umawiać z kobietami, zainwestuje czas żeby zmienić nastawienie że faceci tylko 180+ wyrywają.kobiety, bądź interesujący w innych dziedzinach.

Ja ciebie nie rozumiem. Jestem niższy i nigdy nie myślałem że kobiety zwracają wyłącznie uwagę na wzrost.
@omnibus_semper:

wyimaginowane przez ciebie preferencję kobiet

Z wami to nie ma siły xD Według ciebie kobiety nie patrzą na wzrost?

A wpływ na rzeczywistość masz taki że zacznij się umawiać z kobietam

Najpierw to trzeba mieć spary na tinderze

bądź interesujący w innych dziedzinach.

Kobiety maja #!$%@? na zainteresowania które nie prowadzą do lansowania się i zarabiania pieniędzy

Jestem niższy i nigdy nie myślałem że kobiety zwracają wyłącznie uwagę na wzrost.
@Polkopsky: Wy to naprawdę prezentujecie niezwykle ciekawą wersję blackpilla bo blackpill to redpill + pogodzenie się z tym, że dobrze nie będzie (bo niski wzrost, wygląd itp itd). Ale u was jest to tak #!$%@?, że to blackpill bez redpilla czyli samo pogodzenie się z tym, że dobrze nie będzie xD

Jeden z najpowszechniejszych shittestów a ten to traktuje poważnie. Blackpill ale jednak #!$%@? nie bo podstaw nie znają...
@Polkopsky: testesteron mam niski Ale to Kata temu robioem dla jaj badania. Z twarzy jestem taki 7 chyba;).
Moj brat z twarzy wygladas Jak troche ladniejszy zul ma 175 cm wzrostu i wyrywal ciągle jakieś laski i są tam wyższe od niego i niższe.

W ogóle po co dopytujesz jak twoja teza jest że dziewczyny lecą na wysokich a ja jestem żywym przykładem że to twoja imaginacja.

Wyjdź z przegrywy. Dałem
@Polkopsky: Masz usprawiedliwienie na wszystko widzę. Raczej tu nie chodzi o twarz. Ja jestem po prostu ciekawy i mam coś do opowiedzenia i nie mam mentalności przegrywa.

A ty to chyba jesteś beznadziejny przypadek. Miejmy nadzieję że nie przekażesz genów widocznie nic do społeczeństwa nie wnosisz
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem i postaraj sie zrozumiec ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nastepny, ktory ma problem z interpretacja tekstu.

@Cumpelnastodwa: Ja nie mam problemu z interpretacją. Ja tylko mam bekę z tej laski. Ona szuka typa, który będzie do niej wzrostem pasował, a ona do niego czy szuka typa, żeby się nim chwalić przed koleżankami, że ma wyższego niż ich faceci?
@Polkopsky: no to nie wiem co ja i mój brat całe życie robiliśmy. Albo kilku innych kolegów jak byliśmy młodsi niż 30 lat. Ta teoria o wzroście strasznie ograniczona jest. Tylko do 30 roku, ważna twarz, testosteron. Moze powiesz że ogólne odczytanie, inteligencja, charyzma, zamoznosc, sylwetka itd też są wazne
@Polkopsky: a ja mam brzuszek i trochę ciasne są spodnie. Jakoś z tym żyje. Pewnie też mam low test.

Ale jest ratunek dla ciebie jak osiągniesz 30tke a prawdopodobieństwo jest wysokie. To wzrost wg ciebie nie jest już ważny. Musisz być cierpliwy.
@omnibus_semper: wygląd jest najważniejszy. Morda + wzrost + sylwetka + jeszcze pozycja społeczna i kasa. Inteligencja jest dobra tylko jeśli daje kase. Oczytanie xDD bez komentarza. Charyzma wynika z wyglądu. Wysoki facet od dziecka kształtuje dominujące cechy charakteru.
@rassereine: No tak,bo te kobiety co korzystają z tindera to nie są prawdziwe kobiety które mijasz na ulicy tylko motomyszy z marsa xD
@omnibus_semper: Tak najlepiej o tym że jest się niskim zapomnieć i nie zwracać na to uwagi xD
Szczególnie w sytuacjach kiedy: wiele dziewczyn Cię odrzuca za wzrost albo mówi 'nie pasujemy do siebie'.
To irytuje po prostu każdego rozumnego człowieka. Kobiety wbrew pozorom są mało skomplikowanymi istotami i nawet nie wiesz jak wiele można załatwić u nich samym wzrostem.

Zobacz np na lekarzy, jak myślisz dlaczego Ci na lepszych stanowiskach są
@Polkopsky: owszem, pytanie tylko czy tinder pokazuje obrazy statystycznej kobiety? Otóż nie. To tak samo jakbyś twierdził, że skoro są prostytutki to każda kobieta jest wstanie zrobić to za pieniądze. Prawda jest taka, że wielu facetów szuka kobiet najgorszego sortu i przez to robią się spaczeni. To tak samo jak z kobietami, które ciągle „trafiają” na łobuzów.
@Polkopsky: Taka prawda ¯\_(ツ)_/¯ codzienny spam o wzroście nikomu nic nie da a z pewnością Tobie. A im bardziej się będziesz nakręcał tym bardziej nic nie osiągniesz. Głupie normictwo twierdzi że wzrost ma małe znaczenie a Ty uważasz że ma największe. Prawda jest gdzieś po środku chociaż sam jestem zdania że dyskryminacja z powodu wzrostu jest powszechna i nie zabardzo da się coś z tym faktem zrobić. Wielu karłów jest skazanych
@Polkopsky: piszę o wzroście wcześniej to mi wylatujesz o pokoleniu tindera i że kiedyś było inaczej, a teraz znowu co innego xD nie, ale masz racje każda kobieta i to bez wyjątku chce 2m chada z 30cm pałą który ma miliony na koncie. Jak tylko nadarzy się okazja to zostawią swojego niebieskiego. Jeśli urodziłeś się niski to już nic z tym nie zrobisz, jeśli jesteś brzydki to masz niewielkie pole do
owszem, pytanie tylko czy tinder pokazuje obrazy statystycznej kobiety?

@rassereine: Na tinderze jest to przejaskrawione. W realu kobieta która przekreśli za wzrost po prostu nie będzie okazywała zainteresowania niskiemu facetowi. Problem jest taki że bardzo trudno znaleźć normalną kobietę mając 170cm. Popatrz na starych kawalerów których znasz, w większości są wysocy czy niscy?
@rassereine:

le masz racje każda kobieta i to bez wyjątku chce 2m chada z 30cm pałą który ma miliony na koncie. Jak tylko nadarzy się okazja to zostawią swojego niebieskiego

A co nie jest tak? Wystarczy popatrzeć na historyjki kierowane do kobiet xD
@gwiezdny_wodnik: wzrost jest różny bo i mam kolegę w pracy 185cm prawiczek, ale zawsze jest z nimi coś nie tak w charakterze. Jak jesteś niski to wiele lasek ciebie zleje to prawda, ale jeśli jesteś fajnym facetem wkońcu jakaś się znajdzie.
@Polkopsky: poczytaj trochę książek poopowiadać o twoich przemyśleniach kobieta to zobaczysz jaki będą mieć błysk w oczach jak coś będziesz mówił.
Znam laski które są piękne i umawiają się sprawie wyłącznie z intelektualistami. A ci są oczytani.
Znam buców z kasą co wyrywają jakieś laski które co najwyżej mają fajne ciało.

Czyli przyjmując twoje równanie to nic nie posiadasz ani mordy, ani wzrostu, ani kasy, ani pozycji społecznej albo kasy. Wysmiewasz
wzrost jest różny bo i mam kolegę w pracy 185cm prawiczek, ale zawsze jest z nimi coś nie tak w charakterze

to tylko świadczy o tym że można być spierdoxem będąc średniego/wysokiego wzrostu. A ilu takich mentalnych spierdoxów 190cm znalazło dziewczynę choć w sumie nic nie robili aby ją znaleźć? Znam kilka przypadków gdzie dziewczyna sama się przyklejała do faceta bo był wysoki

jesteś niski to wiele lasek ciebie zleje to prawda,
@gwiezdny_wodnik: mój szef ma poniżej 180 cm a jest lekarzem. Miałem kiedyś praktyki na internie szef był niższy oddemnie. Pewnie jest więcej takich ludzi. O czym wzrost ma swiadczyc?

Mnie nikt nie dyskryminują chociaż jestem pewnie najniższy z moich kolegów. Tyle samo operuje i takie same mam szanse na angażowanie się w dodatkowe zajęcia i badania.
Jeszcze co do wzrostu, wspomniałem wcześniej o lekarzach. Tam też na lepsze specjalizacje wybierają wyższych studentów a nie tych lepszych.
Chcielibyście aby osoba która was leczy dostała swoje stanowisko nie za umiejętności i wiedzę a za wzrost? Tu też nie dostrzegacie problemu?