Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem,

poniżej znajdziecie wyniki finałowej Lożerii. Dzięki wszystkimi za wspólną zabawę i zmarnowane kilowatogodziny, Lożeria na pewno do Was wróci niebawem. Będzie świąteczna edycja, sylwestrowa, noworoczna, urodzinowa, itp.

ZWYCIĘZCY:

Nagroda 1: Czarne Loże lecą do: @wysiol oraz @xJTG

Nagroda 2: Whisky Ardbeg leci do następnej Lożerii. Ilość zgłoszeń była tak niska, jak ilość plusów na tych wpisach. Był też remis (dwie osoby miały aż po 7 plusów xD). Dlatego zorganizuję niebawem prostą Lożerię, a osobom które stworzyły karty zwiększę szanse na wygraną oraz dorzucę po dodatku/rabacie do zamówienia.

Nagroda 3: Biały Kruk lożowy leci do @Scooterek za "Stańczyka"

Nagroda 4: Co powinno być czarne, a nie jest? @Qulpixe zebrał najwięcej plusów, ale wg mnie bezapelacyjnie powinien wygrać @ig3r za Eminema.

Nagroda 5: 2x kubek Szydercy leci do @ig3r, ale z przyjemnością wymienię Ci te kubki na czarną Lożę lub jakąś płytę Eminema ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli pasuje Ci taka opcja, to proszę zorganizować #rozdajo o te dwa kubki.

Nagroda 6: Czarne Loże lecą do @Jedamos oraz @Ciascio

Nagroda 7: cały zestaw Loży Szyderców (Black, White, 2x dodatek) z tego rozdajo leci do @Onana

Nagroda 8: Zestaw czekolad od @reflex1 za specjalne zasługi dla @howking za Tani Marketing, który wcale nie okazał się taki taki po podsumowaniu całej Lożerii ;p

_________________________________________________________________________________________________

Wszystkich zwycięzców zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną. W wiadomości podaj nagrodę, którą wygrałeś.

WAŻNE: W tym tygodniu nadrobię wszystkie zaległe wysyłki nagród z Lożerii. Mam ogromną ilość wiadomości na privie, więc prosiłbym zwycięzców o przypomnienie.

P.S. Wideo dupeczki nie z przypadku dla atencji oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli o czymś/kimś zapomniałem, to pisz śmiało.

#lozeria #lozaszydercow #zadarmo
loza_szydercow - Cześć i czołem,

poniżej znajdziecie wyniki finałowej Lożerii. Dzi...
  • 26
  • Odpowiedz