Wpis z mikrobloga

Czytam i nie wierze co czytam.
Właśnie zagrałem mecz w którym rywal w 80 minucie miał kilku graczy na zerowej wytrzymałości.
Zgadza się, próbował robić pressing, nawet jego gracze biegali, tylko co z tego skoro takim Pjaniciem byłem w stanie minąć Albe i ŚO. Że nie wspomnę o moim Cuadrado którego nikt nie mógł dogonić.
Zwrotność, siła fizyczna, reakcje była dużo gorsza od moich graczy, którzy nawet w 90 minucie dawali radę grać z klepki i podanie na wolne pole.
Więc jeśli ktoś nie widzi różnicy między pressingiem gracza z wytrzymałością a bez niej to pozdrawiam serdecznie i życzę miłej gry.
BTW, odbiory też są dużo lepsze niż były, choć przebitki ciągle są.
#fut
  • 8
@Patri295: lub też jesteśmy świadkami działania handicapu, gdzie podczas obciążenia serwerów jest to tuszowane poprzez opóźnienia. Ja mam to samo, specjalnie nie używam pressingu i sprintu, tylko gdy potrzeba- efekt jest taki, że i tak moi piłkarze to idioci, poruszający się z 1 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jajecznicaZ5Jaj: Ja dziś się zdziwiłem, bo grałem mecz grupowy z tych mistrzostw wykopowych i tam mnie złapał ten #!$%@? sekundowy delay, nic nie szło zrobić. Myślałem, ze takie cuda tylko w DR albo Fut Champions. A włączyłem mecz w DR i gra 3x szybsza. Ta gra to żart.