Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mały update, pare ciekawostek i rozdajo dowolnej gry na steam do wartości 100zł ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przede wszystkim rozszerzam zakres działalności. Wcześniejsza firma dla której pracowałem (ta od której miałem grzybo domy podczas afery) nieco blokowała mnie pod tym względem.

Obecnie mam możliwość osobom przyjezdnym zapewnić nie tylko pokoje - ale również studio flaty, jedno oraz dwu pokojowe mieszkania oraz domy!

Mało? No to jako ciekawostkę powiem, że obecnie nie obsługuję już tylko #barnsley (chociaż nadal w głównej mierze głównie Barnsley), ale również takie miasta jak: #wakefield, #leeds, #doncaster, #normanton, #pontefract, #castleford oraz wiele, wiele innych.

Osoby przyjeżdżające i zastanawiające się wciąż mogą liczyć na to, że odpowiem na ich pytania, a po przyjeździe jestem dostępny niemal 24/7 telefonicznie lub na wykopie tak by nikt nie musiał się martwić i błądzić w tej jakże stresującej sytuacji po przyjeździe.

Wciąż jednak jeśli chodzi o pracę najbardziej znam rynek Barnsley i tutaj mogę pomóc z przysłowiową gównopracą. Aczkolwiek, w każdym z wyżej wymienionych miast problemów z zatrudnieniem nie ma.

Więcej informacji pojawiać się będzie na moim profilu oraz #sorekcharityltd <- do obserwowania których gorąco zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji mój stary mail nie funkcjonuje już, wszystkie informacje dot. kontaktu ze mną znajedziecie na moim profilu lub prostej do zapamiętania stronie sorek.uk

Lista kontaktów poniżej:
FB: www.facebook.com/sorek0
Tel/Watsapp: +44 7463 06 8583
Discord: @sorek#3385
Email: contact@sorek.uk

A, no i standardowo dla obserwatorów tagu do wygrania dowolna gra na steam do wartości +-100zł - wygrywa jeden z plusujących ten wpis ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Zapraszam do czytania AMA

#uk #emigracja #emigrujzwykopem #zagranico #anglia #pracazagranica #praca
sorek - Cześć Mirki, mały update, pare ciekawostek i rozdajo dowolnej gry na steam do...

źródło: comment_GgEY18WwnUHrw7RakQPfMn4hCxp5fQcs.jpg

Pobierz
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: czesc Sorek, jakie masz sposoby na lokatorów, którzy zalegają z czynszem? Pobierasz jakiś depozyt (jeżeli tak to w jakiej wysokosci)? Dzięki I pozdrawiam ;)
@sorek będę potrzebował kwatery na 3 dni w Londynie. też byś ogarnął? Nie bulic cebulionow za damski #!$%@? a i nie chce się na minę wsadzić.
@kermitsl: tak, obecnie na jakąś część pokoi będzie pobierany depozyt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykle 2 tygodnie czynszu.

@Scabbe: powinienem coś mieć, ale muszę mieć dokładne daty.

@art212: airbnb - chyba jedyna opcja, Londyn to nie mój rewir ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@su1ik: w sumie im więcej Anglików poznaje tym częściej się przekonuje że jednak też tylko dla Polaków (
@sorek: z ciekawości: czy wyjazd ma jeszcze sens? Jak wyglada sytuacja obecnie? Jak sytuacja się ma względem brexitu? Dopóki nic mnie nie zmusza, to zostaje na miejscu, ale jestem ciekaw ;)