Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odwaliło to ja nie, pokłóciłem się śmiertelnie z dziewczyną, ale od początku.
Pracuję jako #bekaztransa , jeżdżę sobie #mac bo jestem fanem tej marki (złoty buldog).

Ostatnio miałem taką sytuację, że źle zabezpieczyłem siłownik kontenera przy rozładunku w #zalesie (15km od #warszawa ) kontener (40 stóp) się przychylił, umieszczone na paletach, w workach orzechy i pistacje wymieszały się.

Konieczne były następujące operacje: rozładowanie kontenera za pomocą ładowarkokoparki, transport do maszyny sortującej, sortowanie orzechów i pistacji i na koniec pakowanie za pomocą specjalistycznego traktora z powrotem do kontenera.

Cała operacja zajęła 3 godziny. Całość, przez to że wypadek był z mojej winy, musiałem pokryć sam, kosztowało mnie to 3000zł (jak na skalę operacji to śmieszne pieniądze).

Zapłaciłem, ale dziewczyna zauważyła ten ubytek na koncie i jest śmiertelnie obrażona, bo święta i ona wolałaby tę kwotę przeznaczyć na prezenty a tak przez moją nieuwagę jesteśmy w plecy 3000zł.

Co o tym sądzicie?

Jak dojadę do domu to wrzucę zdjęcia z całej operacji.

#zwiazki #pracbaza #heheszki #lego
  • 21
@Sosn4: zwykły burak i hejter internetowy jesteś...
Od kiedy posiadanie hobby jest czymś negatywnym? Wcale nie odpisujesz na negatywne rzeczy, tylko jedziesz na lewo i prawo, bo nie masz nic innego do roboty.