Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad kupieniem #xiaomi #pocophone, to gorąco polecam.
Dla mnie jedynym mankamentem jest ten notch, gdzie nie ma pokazanych powiadomień i dioda która nie pali się na kolorowo jak w moim #mi5.
Zauważyłem jeszcze, że pomimo iż mi5 jest starszy, to działa ciut szybciej na #miuipolska.
Tutaj mam wersję globalną, ale nie zamierzam się przesiadać na miuipolska, bo wszystko sprawnie działa :)
Dotyk działa bardzo fajnie, a mam założone szkiełko od chińczyka w zestawie ze sliky etui.
Tylko kurde przy tym mi5, to jednak jest to ciężki kloc :(

#android #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
@dradziak: przy pisaniu na klawie nie masz problemów z różnym czasem rekacji digitizera ( tj. na niektórych literach dotyk reaguje szybciej, na innych wolniej, szczególnie przy krawędzi ) ?
  • Odpowiedz
@dradziak: Ze zmianą na MIUIPolska to bym się zastanowił.
Mój Mix 2S na przykład na Globalu był znacznie mniej prądożerny niż jest na MIUIPolska. i jak po której aktualizacji by się coś sfajdało to zamiast robić wipe i ustawiać od nowa po prostu wrzucę globala
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze
W takim razie chyba jednak znowu się przywitam z tym romem, bo te powiadomienia są ultra męczące..
@marecki22
Nie mam na szczęście, wszystko mi płynnie działa.
Nie zauważyłem, żeby np. przy pisaniu p,a,q,l itp. coś się działo.
@fi9o
W mi5 miałem na odwrót - na MP zużycie prądu mi zmalało, ale dopiero po 2-3 aktualizacji.
Właśnie zauważyłem, że ten Global bardzo mało prądu ciągnie.
Wczoraj miałem pierwszy dzień takiego normalnego użytkowania
  • Odpowiedz
  • 2
@fi9o
Wiesz co...ja jakoś dużego problemu nie miałem do czasu, gdy mi spuchła tam bateria i zwykłe przeglądanie internetu na transferze danych kilka minut potrafiło zjeść 10-15% baterii.
W tym na tą chwilę jest bajka :)
  • Odpowiedz