Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #stulejacontent
Oglądałem parę dni temu streama #taxizlotowa
i co oczywiście 3-4 rano nasza rodaczka wychodzi z klubu z Włochem, jak się później okazało przyjechał na orgasmusa i na prawdę to jakiś afrykańczyk jego rodzice przyjechali do Włoch 30 lat temu, nasza p0lka oczywiście zachwycona i ciągnie go na akademik jeszcze na koniec się wykręcił że nie ma hajsu i za niego taksówkę zapłaciła. Taki obraz wasz.
  • 24
@piotrlionel A co jeśli powiem Ci, że możesz totalnie olewac zarówno kobiety wychodzace z egzotycznymi facetami jak i te które są samotnymi matkami a wciąż będzie ich mnóstwo? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czy krzywdzi kogokolwiek takim zachowaniem?


@Buniu: niby nie

ale jak potem spotykasz na mieście dziewczęta, o których wiesz co odpierniczały w latach licealno-studenckich, za rączkę do kościoła z jakimś wpatrzonym w nie jak obrazek, drobnym, niepozornym, gościem

to poziom hipokryzji wręcz boli

niech się z tym nie kryją i nie ściemniają niczego więcej nie chcę, niech robią ze swoim ciałem i łóżkiem co im się rzewnie podoba, ale niech potem nie
@krytyk1205: Chcę powiedzieć że nie jestem prawiczkiem i parę dobrych akcji w życiu odawlaiłem.
Tylko jak ktoś mnie o to spyta, to się do tego przyznaję.

Tu jest różnica.
A hipokryzje widzę w zrobieniu słodkich oczek i mówieniu:
"misiaczku, jak mogłeś tak nawet pomyśleć, oczywiście że były takie dziewczyny ale ja siedziałam w książkach"

Chociaż absolutny, chorobliwy wręcz, strach przed wzięciem na siebie odpowiedzialności, często wyrażany przez:
"samo się stało",
@krytyk1205:
80% spraw rozwodowych wnoszonych jest przez kobiety (dane dla US&A naszych nie znalazłem).

Nie wiem czy wiesz o istnieniu książek kucharskich, mikrofalówek, restauracji, pralek i suszarek, ale takie wynalazki są w XX w. dosyć powszechne i jeśli kobieta była by tylko do tego potrzebna, to mam dla ciebie złą wiadomość...

Pomijam mężczyzn oderwanych od cyca mamusi w wieku lat 30 bo im i współczesna technologia nie pomoże, ale nie jest
@krytyk1205: O proszę Cię, zdziwiłem się już nie raz w tym temacie. W skrajnym przypadku znajoma rzuciła faceta dwa tygodnie po zamieszkaniu razem bo jak to określiła "nie umiał nic". Okazało się że mimo że wcześniej mieszkał już sam to nigdy nie oddalił się od obiadku u mamy dalej niż o 20 minut komunikacją miejską...

Ale nadal staram się utrzymać resztkę wiary także w tą brzydszą część ludzkości.
@Fearaneruial: Dobrze, że rozsądna i nie dała się wkręcić w matkowanie. Ja trafiłam na gościa któremu musiałam wytłumaczyć jak się kibel przepycha i drugiego który pytał w którą stronę ma kręcić, żeby wykręcić śrubę (przy rozkręcaniu szafy) - no bo lewoskrętnych gwintów u nas co niemiara ¯\_(ツ)_/¯
@Buniu: @Camel665: Tak, to jest szkodliwe bo:

- Polska przez to staje się krajem znanym głównie seksturystyki, jak Tajlandia. W dużych miastach wieczorami nie możesz się przecisnąć przez tłumy hałaśliwych i agresywnych seksturystów. Niektórym z nich nie udaje się nic upolować i potem włóczą się nabuzowani, szukają zaczepki i generują niebezpieczne sytuacje dla miejscowych.

- tworzy się stereotyp p0lki - łatwej prostytutki, która daje każdemu. Ja już milion razy słyszałem
Twój chłopak zanim się poznaliście chodził cały czas po skłotach i pieprzył jakieś nastoletnie ćpunki za trochę mefedronu


@andriankowalski11: Mało prawdopodobne żebym spotkała taką osobę i zainteresowała się patologią. Patologię zazwyczaj widać z daleka. Więc prawdopodobieństwo, że ktoś z meliniarstwa wyszedł na ludzi jest bliskie 0.
I nie mam nic do seksu z kimś z kim nie jestem, ale nie jest to osoba którą znam 5 minut i rozkładam nogi. A
tyś był w Tajlandii i porównujesz to do Polski xP


@Camel665: Nie byłem w Tajlandii ale widziałem jak jacyś Brytole rozkminiają sobie czy lepiej pojechać "na dziewczynki" właśnie tam czy do Polski. Oba kraje są coraz częściej stawiane przez seksturystów na równi.

Miasteczko w Polsce B to jest twój max xP


@Camel665: Nie wiem do końca co przez to rozumiesz, ale urodziłem się i spędziłem większość życia w Warszawie. Jeździłem
Mało prawdopodobne żebym spotkała taką osobę i zainteresowała się patologią.


@krytyk1205: No widzisz, a będąc facetem w Polsce spotykasz takie sytuacje cały czas:) Nie kobiety pieprzące się z bezdomnymi, ale będąc de facto pracownicą gałęzi przemysłu seksturystycznego analogie, które podałem powyżej są dość trafne.

I nie mam nic do seksu z kimś z kim nie jestem, ale nie jest to osoba którą znam 5 minut i rozkładam nogi.


@krytyk1205: No