Wpis z mikrobloga

Mieszkanie około 55m2 - wolelibyście duży salon z aneksem i osobną sypialnię, czy mniejszy salon z aneksem, ale za to oddzielna sypialnia i dodatkowy pokój?

Znajomi, którzy byli u mnie w mieszkaniu stwierdzili, że niepotrzebnie sobie zrobiłem dodatkowy pokój i lepiej byłoby zrobić duży salon, bardziej otwarta przestrzeń. No głupio wyszło, ale zawsze chciałem mieć oddzielny pokój do pracy zdalnej/majsterkowania... ale widzę, że nikomu to się nie podoba ()

#mieszkanie #pytanie #aranzacjawnetrz

Jaki układ mieszkania lepszy?

  • Duży salon z aneksem i osobna sypialnia 30.2% (42)
  • Mniejszy salon z aneksem, osobna sypialnia i pokój 69.8% (97)

Oddanych głosów: 139

  • 16
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: zależy od układu mieszkania. W jednym na niewiele większym metrażu udało mi się wygospodarować spory salon z aneksem kuchennym, dużą sypialnię i małą/pokój do pracy. Jeśli masz wszystko ustawnie, to dodatkowy pokój jak najbardziej na propsie.
  • Odpowiedz
gdyby ludzie nie zwracali uwagi na opinię innych to dawno byśmy wyginęli


@CalibraTeam: Nope. wtedy bysmy sie szybciej rozwijali.
Mieszkasz tam Ty czy znajomi? Ma byc dobrze Tobie (osobie ktora tam mieszka) czy znajomym?
Wez sie zastanow raz jeszcze.
  • Odpowiedz
Znajomi, którzy byli u mnie w mieszkaniu stwierdzili, że niepotrzebnie sobie zrobiłem dodatkowy pokój i lepiej byłoby zrobić duży salon, bardziej otwarta przestrzeń. No głupio wyszło, ale zawsze chciałem mieć oddzielny pokój do pracy zdalnej/majsterkowania... ale widzę, że nikomu to się nie podoba ()


@CalibraTeam: to wszystko kwestia preferencji. Ja wolałbym 3 pokoje, gdzie jeden pokój to właśnei taki man-cave + miejsce do pracy zdalnej.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam ja na 50m² mam układ z 3 pokojami (salon z aneksem, sypialnia i "biuro" do pracy zdalnej) i uważam, że jest ok, za nic w świecie nie zamieniłbym tego na 2 pokoje ale z większym salonem.
  • Odpowiedz