Wpis z mikrobloga

tl;dr Tripraporty dzien po tripie i opis wplywu na moja osobowosc tydzien po. Przez 12 miesiecy do grudnia 2020.
Witam. #narkotykizawszespoko

Z racji ze niedlugo nowy rok i kazdy ma jakies #postanowienianoworoczne pomyslalem, ze poza ponownym zajeciem sie silownia na powaznie (xD), zanurkowaniem glebiej niz 50m, lotem na paralotni na norweskich fjordach i przeplnieciem baltyki wzdluz, wypadaloby poleciec w kosmos. W zwiazku z tym od stycznia zaczynam 12 miesieczna kuracje z #psychodeliki (glownie 1p lsd (125ug), 25lsd(125ug) i DMT w 12 miesiac moich zmagan, jak poczuje sie na silach). Zastanawiam, sie czy bylibyscie zainteresowani w ramach #ciekawostki tym jak kwas wplynal na moje zycie i podejscie do zycia? Myslalem, ze moglbym pisac trip raporty w dzien po zarzuceniu, dzielic sie tym co narysowalem, napisalem na kartce w natloku mysli + ogolne przemyslenia. Nastepnie tydzien po tripie opisywac generalny opis.
Interesuje sie troche #psychologia i chcialbym, zeby doswiadczenia byly pisane pod tym katem. (jednak jak bedziecie zainteresowani to prosilbym na priv o szczegoly co Was interesuje w takim ''doswiadczeniu'' i na co polozyc szczegolna wage.)

Na poczatku w pierwszym wpisie ''doswiadczenia'' opisalbym siebie pod katem emocjonalnym i osobosciowym, zebyscie mogli zobaczyc caly progres mojej osoby.

Jestescie zainteresowani czyms takim, czy nie ma tu miejsca dla cpunow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 32
@gg_jap: W sumie z racji, ze psychodelikow duzo w zyciu nie jadlem (bo mniej niz 3 razy) chcialbym na wlasnej skorze pokazac ludziom, majacym nikle lub zerowe doswiadczenia, sa zrazeni badtripem lub sa po prostu zainteresowani i moze sami wahaja sie zeby sprobowac. Nie lubie sie chwalic a to ze sam siebie akceptuje jest wystarczajace dla mnie. Jestem bardziej skromna osoba, ale lubie sie dzielic zarowno tym co mam jak i
@xgreetz: nie powiedziane przeciez ze nie bedziesz mial badtripow w miedzy czasie, wiec mozesz jeszcze bardziej zrazic ludzi, ja wychodze z zalozenia ze jak ktos chce po to siegnac to siegnie, a jak nie to nie, kazdy musi byc na to gotowy i u kazdego jest to indywidualny moment w zyciu, kazdy trip jest inny, wiec twoje tripraporty nijak sie beda mialy do moich czy kogokolwiek innego, nasze doswiadczenia zyciowe sa
Długo jestem w temacie psychodelików i mam trochę za sobą z nimi związanego mimo to nie interesują mnie te twoje ciekawostki. Po pierwsze trip raport dzien po to słaba opcja, bazgranina na kartce dla trzeźwego bedzie tylko bazgranie tu możesz mi zaufać. Co do 125ug, mało. Lepiej wziąć większą dawkę i pamietać swój pierwszy raz do końca życia. Co do tygodnia po tripie tez raczej nie, ja do dzis wiele tematów sobie