Wpis z mikrobloga

Do tych co piszą komentarze typu: "ale trzeba być frajerem by zapłacić za dostęp do gali itp.". Jeżeli dla was wydanie raz na jakiś czas 40 zł na rozrywkę to jakiś wielki problem, to może zastanówcie się nad swoim życiem i pomyślcie co zrobić by zarobić trochę godniej. Zrozumcie że dla większości ludzi to są jakieś śmieszne, nic nie znaczące pieniądze, bilet do teatru potrafi teraz kosztować lekko ponad 100 zł.

#cloutmma #famemma
  • 40
  • Odpowiedz
@Menel94: to nie jest raz na jakis czas, bo te gale sa aktualnie #!$%@? co miesiac i kazda kolejna coraz bardziej wieje #!$%@?. A ceny ppv rosna regularnie. Te 40zł zarabiam w mniej niż pół roboczogodziny co nie zmienia faktu że wole sobie za to kupić inne rzeczy niż dostep do clout mma. Dziś po prostu przestalem w pewnym momencie oglądać lestlima bo #!$%@? działał no i nie żałuje bo gala
  • Odpowiedz
@Menel94: Za 40 zł to ja mam miesiąc oglądania platformy streamingowej i tysięcy filmów, albo miesiąc słuchania całej muzyki świata a nie walki jakichś patusów sportowych. Jakby było przynajmniej z połowę walk dymogennych to bym kupił jak każdą inną usługą, dlatego prime chętnie kupię, ale nie jakiś fame czy clout, szanujmy się
  • Odpowiedz
@Menel94: dokładnie tak jest, poczucie "wyższości" bo nie wykupiło się PPV wobec kogoś kto wydał 40zł i nie żałuje bo ma #!$%@? w te 4 dyszki (a transmisja poza 30minutami studia działała bez zarzutów) to największe XD
  • Odpowiedz
@Menel94: Dobrze ci placą z tego 800+. Rocznie masz kilkaset zlotych za wszytkie gale. Lizaczka tez bys sobie kupil za 40zł bo to nic?

Ps: Nowa Honda civic jest tania, bo lamborghini kosztuje 2mln
  • Odpowiedz
@Menel94: Wolę wydać 100 zł na teatr niż na taką galę 40 zł. Dla mnie to nie problem wydać 40 zł, ale te gale są coraz słabsze, mniej mnie interesują. Gdyby nie restream to nawet bym tego nie odpalał, tylko włączyłbym sobie jakiś film. Jest ciekawa gala kupuję ppv, nie ma ciekawej gali nie kupuje.
  • Odpowiedz
@Menel94: 40zł za lagi, cringe i oszukane walki aby zasilić konto niedorajdy Peszki i jakiejś "oh cmon girl" Lexy? To już wolę to rzucić grajką na rynku, albo nawet dać bezdomnemu pod żabką, chociaż będzie o mnie mówił potem jedną noc i godnie się #!$%@?.
  • Odpowiedz