Wpis z mikrobloga

WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\_(ツ)_/¯ A propos tego znaleziska i jednego z komentarzy.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart) plastikowe AK-47 z odpustu i granaty hukowe, z prawdziwych rzeczy mieli krótkofalówki - także jest bezpiecznie.

Na oddział składało się 4 z porządną otyłością, 3 panienki, reszta jakieś chuchra i w miarę wyglądający dowódca - instruktor bawiący się smartfonem a w ręce trzymał torebkę foliową z podgrzybkami- mam gdzieś nawet zdjęcia tej przezabawnej grupy. Także śpij spokojnie.


Wołam @tekbbar: możesz coś więcej napisać?
#wojna #wot #rosja #czarnyhumor #heheszki
xandra - WOT, wizualizacja genialności tego przedsięwzięcia... ¯\\(ツ)\/¯ A propos teg...

źródło: comment_nHrdc6ulxX9O2AqTZEv6qwbIaM9aoAP0.jpg

Pobierz
  • 374
@xandra: W założeniu WOT ma pełnić służbę tyłową, obstawiać magazyny, baraki i poligony na zapleczu, nie walczyć z wojskiem liniowym. Jeśli zaś zrobi się naprawdę wujowo i będzie się powoływać do wojska wszystko co się rusza, to Ruskie też mają mnóstwo równie niefotogenicznego wojska drugiego i trzeciego.

Słusznie, ostatnio pod Kaliszem widziałem jak ćwiczyli, biegali i kucali pod małym laskiem, udawali obronę, ćwiczyli szyki bojowe - mieli takie (tu nie żart)
@xandra: tak, nie prowadzi jak kiedys:)) i do cyeilow tez sie podobno nie strzela a co sie dzieje na swiecie kazdy widzi:) moze i ci mlodzi nie bedą rzucac granatów po okopach ale na pewno chetnie w razie potrzeby udzielili by ci chociazby pomocy medycznej.. niby wojny nie prowadzi sie jak kiedys ale jak bedzie sie ja prowadzic w momencie kiedy wszystkie technologie upadną? Wtedy chyba trzeba bedzie wrocic do starszych