Wpis z mikrobloga

Ciekawa sprawa, mój dzisiejszy wpis został otagowany przez moderacje #polityka, mimo, że z polityką nie miał nic wspólnego. Doszedłem do wniosku, że może pisanie o atakach nożowników jest przez naszych moderatorów uznawane za wpisy polityczne. Postanowiłem to sprawdzić i zgłosiłem wpisy rzepy, których bezpośrednio dotyczył mój wpis, zgłoszenie odrzucone. (°°
I teraz zastanawiam się o co chodzi, bo wygląda to na celowe obcinanie zasięgu, bo w końcu jak tak można bezczelnie wyśmiewać #neuropa.
W niedługiej przyszłości pewnie nawet zarobie bana za nietagowanie #polityka wpisów niepolitycznych ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

No chyba, że pan rzepa jest aktywnym politykiem wtedy faktycznie wpis wyśmiewający go należy traktować jako wpis polityczny xD
Wołam @a__s może Ania będzie wstanie wyjaśnić na jakiej zasadzie zostałem w ten sposób potraktowany

#moderacjacontent #moderacja #afera #4konserwy #bekazmoderacji #bekazlewactwa #wykop
kulass - Ciekawa sprawa, mój dzisiejszy wpis został otagowany przez moderacje #polity...

źródło: comment_1sX00o3N3tf5jbOvXp5aupiHjA9sO012.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
wypok tańczy jak mu neuropa zagra, tyle lat tutaj i jeszcze się nie nauczyłeś?


@k1fl0w: Dalej się łudzę, że moderator powinien być przede wszystkim obiektywny.
  • Odpowiedz
Dalej się łudzę, że moderator powinien być przede wszystkim obiektywny.


@kulass: no powinien być, ale na tym #!$%@?łku nie ma nikogo obiektywnego xD póki zarabiają z tego hajs to tak będzie to cały czas wyglądać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zrobiłem też znalezisko, bo tam prędzej moderacja odpowie. LINK

@kulass: dziwnie wymawiasz "wstawi czerwony komentarz, że informacja nieprawdziwa i zdejmie znalezisko z głównej" ( )
  • Odpowiedz
@kulass: wpis dostał #polityka za tagi jakie dodałeś. Moderacja jest tak upośledzona że za samo napisanie na mikroblogu #neuropa czy #4konserwy nie wspominając o #bekazprawakow czy #bekazlewactwa dowalają z automatu #polityka bez większego wgłębiania się w treść. Bo wychodzą chyba z założenia że skoro dorzuciłeś tagi typowo polityczne, to twoim zamiarem była treść polityczna.

Swoją drogą w ten sposób wyłapałem nieświadomy swojego pierwszego banana. Nawet jeśli wołałem ludzi z #neuropa bez
  • Odpowiedz