Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie jakaś baba ładnie mówiąc rozsierdziła. Specjalnie #!$%@? pojechałem do bankomatu w nocy, żeby przypadkiem nie robić długich kolejek. Wypłacam 30 tys. na remont, wiadomo po 4k, taki limit na jedną transakcje. W połowie wypłacania podjechała pod bankomat babeczka yarisem, po dwóch minutach baba do mnie z pretensją, że KOLEJKA JEST XD Mówię, że wypłacam pieniądze na remont i to jeszcze chwilkę potrwa, może jechać do innego bankomatu jeżeli jej się spieszy. Nie, ona musi w tym, poza tym ona musi wypłacić w tym momencie bo rano z mężem kupują auto XD no nic, kontynuuje swoje dalej, babeczka zdenerwowana dzwoni przez telefon DO MĘŻA, żeby przyjechał bo pan BLOKUJE BANKOMAT XD I ja wszystko wypłacę i wtedy ona nie weźmie pieniędzy na rano. Wypłaciłem w końcu co chciałem, idę do auta i usłyszałem jeszcze na koniec: KULTURY W MIEŚCIE TROCHĘ (tablice mam z Podlasia, akcja z Białołęki xD). #!$%@? człowiek nawet jak chce dobrze to i tak trafi na takiego krawężnika #zalesie #warszawa
  • 78
  • Odpowiedz
@pozpozi #!$%@? w stare baby, na twoim miejscu bym wypłacał wszystko co masz w nadzieji ze pieniądze w bankomacie się skończą xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Patryk4 w PKO mogę na raz z bankomatu tylko 4k wypłacić, ale może to kwestia bankomatu.
@MateMizu ale to są moje tablice ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@yvnz wypłaciłem tyle ile trzeba, szczerze to jakoś mi to wisiało czy wypłaci ile chce czy nie xD babka nie była stara, tak okolice 40 lat
  • Odpowiedz
w PKO mogę na raz z bankomatu tylko 4k wypłacić


@pozpozi: łaskawcy w Euronecie tylko 1000 na raz, a i to dopiero po dwukrotnym zignorowaniu komunikatu że max jest 500 (czy tam 800)
  • Odpowiedz
@michal_0107 ale wiesz, że bankomaty nie są ładowane aż tak często? Później przychodzi piękna sytuacja, gdzie wybucha taka wojna na Ukrainie, ludzie rzucają się do wypłaty takich sum w bankomatach a po 1H płaczą, że zły bank blokuje im dostęp do środków, ograniczają im wolności i niedobrzy banksterzy. Bo jedna osoba nie potrafi zamówić kwoty w placówce dwa dni wcześniej, i załatwić to w 3 minuty przy okienku ;)
  • Odpowiedz
  • 79
Bo jedna osoba nie potrafi zamówić kwoty w placówce dwa dni wcześniej, i załatwić to w 3 minuty przy okienku ;)


@Wixonejo: Umawianie się w placówce 2 dni wcześniej żeby łaskawie móc otrzymać swoje własne pieniądze? 30k? Patologia.
  • Odpowiedz
Wypłacam 30 tys. na remont, wiadomo po 4k, taki limit na jedną transakcje


@pozpozi: Jaki bank? Możesz sobie dowolnie zmienić limit w bankowości elektronicznej jednym smsem. Wypłacić kasę i zmienić z powrotem dla bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
Brak konieczności zmiany blach to najlepsza rzecz na świecie xDD. Tak się ćwierćmózgi denerwują przez kawałek blaszki, że to jest szok xD.


@MateMizu: Myślisz że go babka po blachach rozpoznała czy raczej przeważyły gumofilce?
  • Odpowiedz
@brass: to nie jest limit bezpieczeństwa tylko limit techniczny bankomatu i/lub limit do zniechęcenia do pobierania takich kwot z bankomatu, z powierzchownego punktu widzenia bankomaty to dla banków czysty koszt i to duży, nie rysuje tu banków jako pokrzywdzonych, biednych instytucji, ale operatorzy bankomatów strasznie żydują na tych bankach i dlatego sytuacja jest jaka jest, ja bym zamawiał gotówkę do placówki bo bym się bał tak godzinę stać wypchany kasą pod
  • Odpowiedz
Patologia


@krdk: patologia to jest jazda pod bankomat w nocy i wyciąganie grubszej sumy na 10 razy zamiast jak czlowiek podjechać za dnia do banku i załatwić na raz.
A jak się spotka "miejscowa idiotka z tutejszym kretynem" to masz potem płacz. Ten jęczy tutaj, tamta na fejsie albo innym wizazu.
  • Odpowiedz
@michal_0107 ale wiesz, że bankomaty nie są ładowane aż tak często? Później przychodzi piękna sytuacja, gdzie wybucha taka wojna na Ukrainie, ludzie rzucają się do wypłaty takich sum w bankomatach a po 1H płaczą, że zły bank blokuje im dostęp do środków, ograniczają im wolności i niedobrzy banksterzy. Bo jedna osoba nie potrafi zamówić kwoty w placówce dwa dni wcześniej, i załatwić to w 3 minuty przy okienku ;)


@Wixonejo: A
  • Odpowiedz