Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja i mój niebieski wracamy pociągiem do miasta, w którym oboje studiujemy. Patrzę, a on loguje się z laptopa na konto na fb swojej byłej. Pytam go, co on robi, a on nawet nie próbuje zmyślać, tylko mówi, że loguje się na konto swojej eks. Pytam po co - "tylko sprawdzam co u niej słychać, chcę się upewnić, że wszystko w porządku. Nigdy nie zmieniła swojego hasła". Widocznie sprawdzanie co u niej słychać obejmuje też czytanie prywatnych wiadomości xD Pytam go czemu po prostu nie wejdzie na jej profil ze swojego konta jak normalny człowiek - zablokowała go. Smsa też nie może napisać ani inaczej się z nią skontaktować, bo wszędzie go poblokowała xD

Nie chcę się teraz kłócić bo przed nami jeszcze kilka godzin w pociągu, ale okropnie mi się to nie podoba. Powiedzieć o tym byłej? #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 59
EzoterycznyKondon: @Kressska: @YourShadow9: Dzięki, mam zamiar z nim zerwać bo moim zdaniem to mocne przegięcie. Tylko nie chcę robić tego w pociągu, kiedy mamy jeszcze razem spędzić parę godzin. Poza tym chciałabym mieć też okazję zabrać swoje rzeczy z jego mieszkania (nie mieszkamy razem, więc dużo tego nie jest, ale jednak). Trochę się boję, bo ktoś kto tak szpieguje innych (i nawet nie widzi w tym nic złego) ma