Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja i mój niebieski wracamy pociągiem do miasta, w którym oboje studiujemy. Patrzę, a on loguje się z laptopa na konto na fb swojej byłej. Pytam go, co on robi, a on nawet nie próbuje zmyślać, tylko mówi, że loguje się na konto swojej eks. Pytam po co - "tylko sprawdzam co u niej słychać, chcę się upewnić, że wszystko w porządku. Nigdy nie zmieniła swojego hasła". Widocznie sprawdzanie co u niej słychać obejmuje też czytanie prywatnych wiadomości xD Pytam go czemu po prostu nie wejdzie na jej profil ze swojego konta jak normalny człowiek - zablokowała go. Smsa też nie może napisać ani inaczej się z nią skontaktować, bo wszędzie go poblokowała xD

Nie chcę się teraz kłócić bo przed nami jeszcze kilka godzin w pociągu, ale okropnie mi się to nie podoba. Powiedzieć o tym byłej? #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 59
Mam pytanie z dylematem moralnym. Szpiegowanie dziewczynie FB (a kiedyś GG ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) od zawsze było potępiane jak tutaj, ale mi dwa razy zalogowania z dzikiej ciekawości podjudzonej zazdrością (znałem hasła od lat ale nigdy nie korzystałem bo nie czułem potrzeby) wyjawiły na wierzch zdradzieckie i #!$%@? sekrety o których nigdy pewnie bym się nie dowiedział normalnie i które doprowadziły do słusznego rozpadu związku (
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest kopia komentarza z Reddit

https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/a1rlxn/comment/eas6wm9

We were riding the train home from a date. I look over and she’s logging in to her ex-boyfriend’s Facebook account. I asked her what she was doing and she straight up told me that she was logging in to her ex-boyfriend’s Facebook account. When I asked why, she said “I’m just checking up on him, I want to make sure he’s ok.