Wpis z mikrobloga

@Kontozalozonedlapostu:
Aż by się chciał wrócić do przeszłości z obecną wiedzą i zrobić ze wszystkim porządek.
Ale nie mamy takiej możliwości. Oni wszyscy już poszli dalej, nawet nie pamiętają co robili w tamtych czasach.
My też w przeszłości siedzieć nie możemy, bo nic z tego nie mamy. Trzeba się przejrzeć dokładnie, poszukać w środku wszystkiego i po prostu zaakceptować wszystkie elementy własnego #!$%@?. Tylko tak można ocenić co się ma i
  • Odpowiedz
@Kontozalozonedlapostu: Też kiedyś odczuwałem taką chęć posiadania potomka. I kobiety, takiej uzdrowicielki, która by mnie przytuliła, zrozumiała i zaakceptowała. Ale już nie mam takich odczuć. Stało mi się to bardziej obojętne.
Przez pół roku siedziałem słuchając filmów z mgtow poznając nazwy rzeczy nad którymi się wcześniej zastanawiałem i słuchając o nowych. TFM, Stardusk, huMAN, Big John, Marcus i wielu innych. Coś we mnie z tego zostawało. Pokazali mi, że mit uzdrowicielki
  • Odpowiedz
@Kapsel3k dzieki ale jakos sie zyje. nie mam takiej osoby niestety. psycholog to platny przyjaciel albo inny tampon emocjonalny. przeciez to żałosne żeby dorosły meszczyzna wyplakiwal sie u psychoga.
  • Odpowiedz