Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lelek123pl: od orange to tylko prepaidy xD (mam i sobie cenię w dużym mieście)
Masa moich sąsiadów wzięła światłowód od orange i teraz co do jednego rzucają mięsem i dostają apopleksji jak sobie pomyślą że jeszcze rok z nimi.
Wprowadzili zgłoszenie reklamacyjne i mam czekać na odpowiedź... Chyba mi zrobili na złość, za to, że w powodzie zerwania umowy wpisałem ,,lepsza oferta lokalnego dostawcy,, XD Będę informował co dalej. Orientuje się ktoś, gdzie ewentualnie zgłosić sprawę dalej? Jakieś UKE?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lelek123pl: tak, jeśli zamkną negatywnie, a masz dowód złożenia wypowiedzenia na czas to skarga lub prośbą o interwencję uke przez epuap. Warunkiem złożenia jest zamknięta droga reklamacji (gdy udziela odpowiedzi negatywnej) lub braku odpowiedzi w ciągu 30 dni.
Sprawa rozwiązana pozytywnie, złożyli reklamacje, w ten sam dzień zadzwonili, że ich błąd, anulowali rachunek i tyle. Dobrze, że zauważyłem bo już korzystałem z nowego internetu.
@lelek123pl: Zazdroszczę, że Ci się udało wszystko raz-dwa. U mnie się sprawa ciągnie miesiącami, dodałem dziś znalezisko. Też jako powód rezygnacji podałem lepszą ofertę u konkurencji.