Wpis z mikrobloga

Wykopkowe Janusze zanim napiszecie Rafonix kupuje view boty zastanowcie sie 20 razy bo skoro on to kupuje to leci z jego kieszeni i wtedy stream mniej albo wcale mu sie nie zwraca czyli teoretycznie dobrze bo go tak nie lubicie . A teraz takie małe info dla widzow Magicala :) skoro Rafonix moze kupowac boty to i Magical prawda? Dlaczego tego nie robi ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jezeli wasz sąsiad kupi nowy tv to znaczy ze wy juz tego nie mozecie zrobic i musicie hejtowac ?? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 131
@roofi27 Co ty tak o tym kanale pieprzysz skoro ja cały czas mówię o personalnej wartości marketingowej? Widzę, że argument położył cię na łopatki i wypierasz to ze świadomości.
Firma? Proszę bardzo Fame MMA, a za nią jeszcze kilku sponsorów. Do tego dochodzą ciche umowy na product placement. I tak naprawdę nie wiesz które firmy współpracują. Myślisz, że ten sztuczny hajp na desperadosy Rafon zrobił za friko? xD
@kiszczak: Tym wpisem pokazales ze nic nie kumasz zaczynamy punktowanie wiec tak po
1 desperadosy on juz pil od czasow Tibi jak łapał piwo pod nogą na kazdym shocie z drunk streamow jest desperados nawet jak jeszcze byl na twichu
2. Fame mma to nie sponsor a federacja na ktorej walczyl w tym zadna inna firma go nie sposorowala bo ani na koszolce nie bylo zadnej ani spodenkach .
3. Jedyny
@kiszczak: stary, to co piszesz mialo by rece i nogi jeszcze pol roku temu. Ale teraz jak pato kanaly na yt leca srednio co 2 tygodnie, nie ma sensu. Dlaczego? bo rafon byl jutuberem z 500k subow, obecnie jest chyba piatym z kolei kanalem z 145k, a za np 2 dni bedzie z 0k subow i start od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) I wlasnie dlatego ze
@WykopanyDzon Tylko rafon kupując boty może chcieć promować siebie, a nie kanał.
1. Pił, ale pił też inne piwa. A był moment, że słowo Desperados pojawiało się na streamie zbyt często.
2. Fame MMA to firma z wpisem do KRS. Chciałeś firmę, to dostałeś. Nie było ograniczeń jeśli chodzi o działalność.
3. To są tylko twoje domysły. Masz dowód na to, że nie ma żadnej umowy?
4. Gdy wartość spada, to logicznym
@kiszczak: i mam dowod na pkt 3 wystarczy wejsc w insta Rafonixa i zobaczysz czy ma z kims deal i czy reklamuje jakis produkt jak znajdziesz jeden to poprosze o screena tak samo jak i o to jaki to byl ten spomsor bo famemma zaluczam do federacji
@kiszczak: Nie podales argumentow chlopie a tym bardziesz piszac ze famemma to KRS hahaha smialem sie serio nie potrafisz podwazyc ani jednegi argumentu on p8je tylko desperadosy pokaz mi shota z drunk streama z Yt w ktorym pije inne piwo bo serio masz cos z glowa
@roofi27 To nie jest dowód- to tylko twoje przypuszczenia. Sam tak chętnie chciałeś, by inni przedstawiali dowody swoich wynurzeń, więc też to zrób. Udowodnij mi, że rafon nie ma żadnych umów. Na YT czy gdziekolwiek. Możesz to zrobić?