Wpis z mikrobloga

  • 6390
Pracuję w salonie sprzedaży sieci komórkowej. Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć". I ten smutek w oczach pana dziadka, gdy o tym mówił... ()

#pracbaza #feels
  • 212
moja Mama też poszła niedawno do salonu, powiedziała, że potrzebuje do smartfona kartę tak aby był internet zeby mogła odbierać i wysyłać od czasu do czasu zdjęcia i aby działał w Niemczech. Powiedziała, też że prosi o poradę bo ona się na tym nie zna.

Pracuję w salonie sprzedaży sieci komórkowej. Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć". I ten smutek w oczach pana dziadka, gdy o tym mówił... ()


@katf: Ten dziadek jest głupi, więc mi go nie szkoda.
@katf: no kuźwa, nie mogłaś mu sprzedać prepaida i napisać mu na kartce jak obsługiwać doładowania i włączanie pakietów? (°° ja #!$%@?, smutno mi się przez Ciebie zrobiło...