Wpis z mikrobloga

Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawajcie się do tego, że oczekujecie, żeby wasza partnerka, a późniejsza żona była dziewicą. Powtarzam NIGDY. Zwłaszcza koleżankom, siostrom czy ogólnie dziewczynom. Jak ktoś się was pyta dlaczego Ola wam się nie podoba, odpowiadajcie cokolwiek, że pali papierosy albo nie podoba wam się jej kolor włosów, NIGDY nie podawajcie powodu, że jest łatwa albo miała kilka #!$%@?ów w sobie. Usłyszycie wtedy mnóstwo bzdur, że macie kompleksy, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze sobą. To wszystko bzdura. Po prostu zależy wam na zdrowym, pełnym miłości związku. I bardzo dobrze. Ale dla własnego spokoju warto, niektóre rzeczy trzymać dla siebie.

Jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? Bardzo łatwo. Ma niewinny wzrok (łatwo nauczyć się go wyłapywać), jest skromna i nie wiem czy to najlepsze słowo ale jest "nieobyta", powiesz coś sprośnego to spuści wzrok, czasami się zaczerwieni itd.

I teraz lekki przykład. Którą dziewczynę ze zdjęcia wolelibyście poślubić? #zwiazki #seks #takaprawda #logikarozowychpaskow #rozowepaski
lubielizacosy - Moja rada dla normalnych mireczków. NIGDY, ale to NIGDY nie przyznawa...

źródło: comment_wTUPrbdDUMWEhQz9brcwz2xWR2FZeX9i.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Dupa tam! Znałąme dziewczynę, która się czerwieniła, zawstydzałam jak był sprośne gadki, a w łóżku była 10/10. No i nie była puszczalska. Bo wiesz, że to że dziewczyna w łóźku nie ma granic, nie oznacza, że te granice przekracza z byle kim ?
  • Odpowiedz