Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj zaczynam (kolejny raz) leczenie deprechy, robię przerwę z dragami (nie będę ukrywać, że trochę odstraszyła mnie ostatnia depresja oddechowa i cholernie wysoka tolerka) i po raz pierwszy zaczynam stosować nootroop. Egzaminy w połowie stycznia a zaległości w chu..
Może będę zdawał relację na tagu #alkotroop jak przebiega wspomaganie się nootropem i czy coś to w ogóle działa.
#narkotykizawszespoko #nootropy #noopept
  • 17
@Jakis_Leszek nie wiem właśnie jeszcze, znalazłem dwuwinian choliny z inozytolem które jest tańsze i alfa gpc ale więcej kosztuje.
Nie wiem czym się to różni.
A z tym miłorzębem to już too late, bo kupiłem Sesję a w niej jest miłorzęb. Pozostaje mieć nadzieję że nie dostanę wylewu ¯_(ツ)_/¯
@Alkonauta: pewnie od małej dawki nic się nie stanie.

Dwuwinian jest najgorszy nie polecam , trzeba dużo brać co bywa problematyczne .

Jak masz problem z motywacja i potrzeba ci kopa energii to polecam cdp bo działa lekko stymulująco i upregulje któryś podtyp receptora dopaminowego D2 chyba.

Alpha gpc droga ale warta swojej ceny, działa lekko relaksująco, dobra na wieczór lub jeśli bardziej niż kopa energii potrzebujesz relaksu.

Ja brałem cdp
@Alkonauta: a i tak Btw sesji to po piracetamie będziesz bardziej podatny stimy nawet takie jak kofeinaxD

Polecam również zadbać o dietę to kuracja będzie szybsza i efektywniejsza, będziesz pełen energii i motywacji. Jak będziesz niedojadac to będziesz non stop senny