Wpis z mikrobloga

Ech, serial jak i całe uniwersum miał niesamowity potencjał, a według mnie nie został do końca wykorzystany
Przecież to jest taki temat - komuna w Polsce w XXI wieku, że wystarczyłoby tylko pokazywać Warszawę/Kraków/Gdańsk/Wrocław w takiej konwencji i by to żarło niesamowicie, a tak to jest takie meh... no są SB-ki i Partia czuwa nad obywatelami, tak było. Fajna próba kreacji świata, że jednak były zamachy 9.11, Al Gore jako prezydent USA, ale to takie bardziej smaczki niż esencja filmu.
Może marudzę, ale chętnie zobaczyłbym taki prawdziwy althist z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko tło dla historyjki o sierotach

no niby jest intryga, jest jakiś tam morał i to nawet nieźle się prezentuje, ale brakuje takiej iskierki bożej, która by podciągnęła ocenę serialu nawet i o 2-3 punkty.
ciekawi mnie odbiór serialu w innych krajach - podejrzewam, że w USA czy UK to #nikogo ale Czechy, Węgry, nawet Niemcy to myślę, że tematy bliskie socjalistycznym serduszkom -> muszę znaleźć jakieś zagraniczne recenzje

moja ocena 6/10, no niech 6,5/10 bo to polski debiut na netfluksie - nie jestem żadnym krytykiem więc pewnie gadam bzdury, ale na gorąco tak to właśnie widzę
#1983 #netflix #seriale
Pobierz seeksoul - Ech, serial jak i całe uniwersum miał niesamowity potencjał, a według mnie...
źródło: comment_n6DV4Y9REisyEwUq0S0PpzrXcDcj4qEa.jpg
  • 5