Wpis z mikrobloga

@skydancer: wiele razy jak kupuje jakies rzeczy czy to ebay czy ostatnio amazon mam przypadki ze nie dostarczono albo dostaje zly przedmiot. Głównie jakies #!$%@?. Ostatnio wlasnie z amazon zamowilem wirst strapy koszt 5f. po paru dniach dostałem paczke ale wlasnie z innym przedmiotem (ktory tez mialem zamawiac). Wysylam meila z foto ze tego nie zamawialem. Gosciu mi odpisuje ze przeprasza i ze wysyla mi nowe a te moge zayrzymac :D
@skydancer: ta no sluchaj. Ide do #decathlon w #uk kupuje buty do biegania w terenie. Biegam 5 miechow j***ej polnocnej zimy po peak district. Blocko, gnoj kamulce etc z 300 km na stravie bedzie buty sie trzymaja ale nagle na gornym meszu tam gdzie masz palce przeciera sie i robi sie dziura. No nic kto nie probuje nie pije szampana. Ide z reklamacja po 5 miesiacach od zakupu. Nie nie mam
@skydancer: Oni tak mają. Raz wysłali mi nowe buty, bo paczka zaginęła z mojej winy (zły adres), kiedyś miałem lekko ukruszoną tubkę z tabletkami w przesyłce - po kilku dniach dostałem nową - sprcjalnie wysłali paczkę z 1 tubką.