Wpis z mikrobloga

  • 602
Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać ode mnie na Święta pana Jeżysława, więc tak będzie ()

Warunki
-zaplusować ten wpis
-napisać w komentarzach o najciekawszym/najglupszym prezencie na Świata, jaki dostaliście/zrobiliście
-zielonki młodsze niż ten wpis won
-losowanie w piątek o 21.00
-wysyłka w poniedziałek
#bulbaszkaball #jeze#jeze #smiesznypiesek #zwierzaczki
Bulbaszka - Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać...

źródło: comment_dBPldiraIxxLbXJMxZLttzee9AXh6BNZ.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: a najlepszy prezent na święta jaki dostałem to była kinder niespodzianka. Miałem wtedy circa osiem lat, ojcu spalił się beczkowóz i dostał dwa zawałyvw tym roku, więc się nie przelewało.
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: Jak miałam 5 lat to rodzice zapisali mnie do zespołu tanecznego co by ze mnie wyrosła dziewczęca dziewczynka (nie wyszło, dwa lata później wybrałam sztuki walki). No i tam pani instruktorka wymyśliła losowanie i robienie sobie wzajemnie prezentów. Wynajęła Mikołaja (to był jej mąż ale wtedy nie chciałam w to wierzyć), który sadzał dzieciaki na swoich kolanach i wiadomo gadka szmatka czy się było grzecznym po czym wręczał zaadresowany prezent
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: no to z takich do kitu to jak byłam dzieciakiem to mi ciotka dała pod choinkę lalkę, a chciałam autka - no ale przecież to "dla chłopaków" :(
  • Odpowiedz
  • 0
@Bulbaszka może nic ciekawego, ale co roku daje znajomym skarpetki świąteczne na gwiazdkę na różnych losowych spotkaniach tak, żeby niczego nie nie spodziewali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz