Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać ode mnie na Święta pana Jeżysława, więc tak będzie ()

Warunki
-zaplusować ten wpis
-napisać w komentarzach o najciekawszym/najglupszym prezencie na Świata, jaki dostaliście/zrobiliście
-zielonki młodsze niż ten wpis won
-losowanie w piątek o 21.00
-wysyłka w poniedziałek
#bulbaszkaball #jeze#jeze #smiesznypiesek #zwierzaczki
Pobierz Bulbaszka - Dzień dobry,
Robię ostatnie #rozdajo w tym roku. Większość chciała dostać...
źródło: comment_dBPldiraIxxLbXJMxZLttzee9AXh6BNZ.jpg
  • 121
@Bulbaszka

Najciekawszy prezent na święta - świąteczna wycieczka do Brna, stolicy Moraw w Czechach. Jest tu kilka placów ze świątecznymi stoiskami i dekoracjami. Wszędzie zabawne rzeźby, świetne knajpy i dużo pięknych ręcznie robionych dekoracji podobnych do jeżyków ()
@Bulbaszka: dostałem zestaw Lego City, taka straż pożarna. Była świetna bo z pontonem. Jednak to były dawne czasy, nie wiedziałem o dosłaniu części przez Lego a tu po złożeniu zestawu... Brakuje klocka. Młody ja cały w ryk, strach że zgubiłem (nie myślałem w ogóle że mogli nie dać). Na szczęście - znalazłem taki sam w moich klockach I święta były uratowane :D
@Bulbaszka: Ja jak miałam jakies 15 lat wiecznie na zimę miałam czerwony z zimna nos. Jak szłam odwiedzić babcie śmiała się ze mnie, żem rudolf i że wydzierga mi otulacz na nos :D i wiecie co? pod choinka znalazłam taki właśnie gadżet:D piękny błękitny kolor (jak babcia mowila zeby mi do oczu pasował xd) był na gumce dookoła głowy, żeby się jakos trzymał :) ma babcia moja pomysły. Fajna z niej
@Bulbaszka: Jak byłem mały, to przyjeżdżało do nas wujostwo z dziećmi i jednej z moich kuzynek nie lubiłem. Święta, czas miłości i rodzinnej atmosfery to odpowiedni moment, na ukazanie tych uczuć. Z tego powodu, aby pokazać kuzynce jak bardzo jest ważna dla rodziny, wraz z jej bratem wzięliśmy: torebkę prezentową, skórkę po bananach, łupinki po orzechach, jeszcze jakieś inne papierki i po potężnym klejeniu torebki wraz z wcześniej wymienionymi "skarbami" (żeby
@Bulbaszka
Otrzymałem od szwagra dildo, zapakował go tak że w momencie otwierania pudełka wyskakiwał i atakował twarz , traf trafem stało się że otwierała ten prezent moja dziewczyna i dostała dildosem w twarz