•  

6 173 425 - 1600 - 2200 = 6 169 625

No to za poniedziałek i za wczoraj.
    W lekkiej żałobie jestem, bo coś mi się z soboty na niedzielę w nodze popsuło i nie ma mowy o #bieganie - duży paluch napieprza jak diabli... ale tylko gdy jestem w butach, cuda jakieś. Fizjo zdiagnozowała to jako problem z trzeszczkami - na razie szlag mnie trafia, bo przez trzy ostatnie dni była piękna pogoda, dzieci miały wyjątkowo na popołudnie do szkoły, mógłbym sobie kuźwa strzelić po dwie dychy codziennie... Ech (╯︵╰,)

W ramach pocieszenia skupiłem się na basenie. Chłopaki podziębione i w tym tygodniu nie poszli na lekcje, więc sobie poszedłem na luzaka - o tyle wygodniej, że nie jestem na twardo ograniczony 45 minutami.
    W poniedziałek trochę delikatniej, bo bałem się żeby nie popsuć nogi jeszcze bardziej. Udało się spokojnie zrobić 60 basenów w 45 minut, dorobiłem jeszcze 4 żeby było coś więcej. Mój #garmin totalnie zgłupiał, policzył tym razem dużo mniej... niewykluczone że coś popieprzyłem, bo raz zastopowałem aktywność jak się zbyt gęsto zrobiło i chwilę czekałem...

Wczoraj już byłem na tyle wkurzony niebieganiem (może by tak uciąć ten cholerny paluch?), że postanowiłem popływać solidniej i dłużej. Było całkiem znośnie, choć tylko jeden tor dostępny i dość gęsto... ale co poradzić. Parę sytuacji gdzie trzeba było mocno zwolnić, parę gdy trzeba było na wariata wyprzedzać... i udało się zrobić osobisty rekord - 88 basenów w równą godzinę ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ O dziwo, nawet jakoś specjalnie zmęczony nie byłem - ale stwierdziłem że wystarczy, bo jeszcze trzeba było wrócić o rozsądnej porze do domu i wziąć się za pakowanie prezentów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe, tym razem garmin spisał się na medal - przekłamał wynik tylko o 25 metrów i to pod sam koniec, na 99% wiem nawet w którym momencie. Może nauczyłem się pływać tak, żeby drań dobrze liczył? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tradycyjnie raz żabką, raz kraulem. Ale chyba zacznę powoli odważniej próbować 2+1, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dzisiaj chrzanię, znowu idę popływać. Kurde, paluch weź się ogarnij do jasnej! (╯°□°)╯︵ ┻━┻

pokaż spoiler #plywajzwykopem #ruszkrakow #plywanie #zalesie

•  

@enron: Ja nie potrafię sprawdzić czy zegarek dobrze liczy baseny, bo zawsze gdy próbuję, to mylę się liczeniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

+: enron
    •  

@esuwir: dlatego ja twardo liczę baseny i sprawdzam zatrzymując się na sekundę-dwie co 20 basenów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Szkoda, że zegarki do pływania/biegania i apki biegowe są durne i nie potrafią zauważyć, że coś spierdoliły z pomiarem... Biegniesz sobie tempem rzędu 4:50, GPS łapie glitcha i nagle masz zaliczonych kilkaset metrów w sekundę - "super, fajnie że przyspieszyłeś" xD Płynę, jak zawsze, tempem rzędu 2:44/100m - coś sobie źle zaliczył i nagle mi walnie "fajnie, super, najlepsze 100m zaliczyłeś w 1:10!"... ta, kuźwa, seems legit ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: embed.jpg

+: esuwir
    •  

@enron: u mnie nawet twardość w liczeniu nie pomaga - może dlatego, że skupiam się ciągle na technikaliach ¯\_(ツ)_/¯

•  

@enron: Generalnie 90% czasu problem jest przy odbijaniu od ściany - bo on tak liczy długości. No i trochę technika - jak poprawiłem technikę w kraulu, od razu dużo lepiej zaczął rozpoznawać długości.

•  

@mucher: dochodzi jeszcze problem, gdy w połowie basenu na kogoś wpadniesz i na chwilę zmienisz styl... od razu CYK ZALICZONE kuźwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

#matematyka #magia #nauka
    Kontynuuję świetny pomysł @Klopsztanga

odpowiedzi (42)

Zawsze mnie śmieszy jak mężczyźni mówią, że najlepiej jak kobieta ma rozmiar biustu D... Panowie, tak gadając pokazujecie jedynie, że jesteście matołami, którzy nie mają absolutnie zielonego pojęcia dotyczącego rozmiaru piersi, bo nie ma czegoś takiego jak rozmiar biustu D. Musi być jeszcze rozmiar pod biustem, który decyduje o tym jaką wielkość mają dane piersi, jest duża różnica między piersiami w rozmiarze 65D a 90D. Są też tacy agenci, którzy marzą o biuście 90D i myślą, że taki biust należy do osoby szczupłej, która ma duże cycki...

Możecie być zdziwieni, ale oba staniki mają ten sam rozmiar miseczki – DD (o oczko większy od D). Widać, że w górnym staniku zmieszczą się dużo większe piersi, niż w tym na dole. Cyfry oznaczają rozmiary obwodu pod biustem – australijsko-nowozelandzkie 18 to nasze 90, a 8 – nasze 65.
    Także nauczcie się w końcu tych rozmiarów, bo przychodzi później jeden z drugim i chce kupić swojej dziewczynie stanik w rozmiarze C czy D.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (83)