Wpis z mikrobloga

@Dibhala: No sorry ale jak gra na samym STEAMIE zbiera mieszane oceny gdzie nie trzeba zrobić wiele by twoja gra dostawała oceny rzędu 75%, to jej #!$%@?ść to fakt i polecam zobaczyć sobie jak kończyły inne gry w early access które miały nawet po kilka tysięcy player basu na starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@United:

OSTATNIE RECENZJE: W większości pozytywne (136)


Tak czy owak dopóki to nie zostanie w pełni wydane, dopóty mnie opinie nie będą interesować. Może lepszy kot w worku #f76 za 8 stów ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FuzzyWuzzy wedlug mnie nie warto. W 2014 roku kupilem dostep i jak narazie jestem zawiedziony. Tempo rozwoju gry jest strasznie slabe. Moze jak juz skoncza, chociaz to watpliwe, za kolejne 4 lata, to wyjdzie z tego warty sprawdzenia sredniak. Duzej ilosci graczy nie przewiduje
@FuzzyWuzzy: problem jest taki, że w tej grze 400 to aż za dużo. Sprawa prosta, mapa adekwatna do online, lokacje też.
Jak nie wiesz co to wczesny dostęp to nie kupuj, bo zaraz będzie na tagu płacz, że lagi, że bugi i negatywna opinia na steamie. Niepotrzebnie.
Jak lubisz klimat medieval i szukasz MMO które nie jest robione na masówkę jak koreańskie świecące z dużymi cyckami, to ok.
Jak nie to