Wpis z mikrobloga

@NorskArisk: Brawo. Tak z ciekawości. Jak zobaczysz kogoś w restauracji jedzącego bigos to podchodzisz do niego i mówisz, że właśnie spożywa potrawę wigilijną?

Bardzo mnie to ciekawi. Jak np ktoś ci w pracy powie "Ale słońce świeci" to odpowiadasz mu "Nie wiem czy wiesz, ale słońce to gwiazda?"

Ciekaw jestem jakie masz jeszcze takie prawdy objawione. Chętnie bym przeczytał książkę ze zbiorem takich porad.

1. Piwo typu eurolager jest małoaromatyczne.
2.
ale ty się podniecasz tym, że ktoś ma inną opinię od ciebie XDDDD


@NorskArisk: Że ma inną opinię ode mnie? Jaką inną jak mamy taką samą. Ty uważasz eurolagery za lekkie piwo bez charakterystycznych walorów smakowych i aromatów i ja tak samo. Ty ich przez to nie pijesz ja od czasu do czasu mam właśnie na takie lekkie piwo ochotę. Opinię mamy taką samą. Po prostu ja je lubie czasem wypić
śmieszny jesteś XD


@NorskArisk: Dla mnie śmieszne jest #!$%@? się komuś w szklankę i uświadamianie go na siłę o tym jaki ma #!$%@? gust. Jak dorośniesz zrozumiesz, że ludzie są różni. Piw jest wiele i różni ludzie lubią różne style. Niektórzy lubią crafty inni eurolagery. Niektórzy to i to. Najbardziej śmieszne jest jednak jak znajdzie się taki forumowy tomasz kopera i zaczyna wojenkę i zagląda komuś do kufla z komentarzami:

-EUROLAGER?
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol nie strasz i wyjdź czasem z piwnicy. Nikt nikogo w barze nie bije za inne zdanie, chyba że jeździsz po najgorszych spelunach po Podlesiu. Wyrażam swoje zdanie, bo mam takie prawo, a ciebie strasznie piecze dupka. Tak, jasny lager i pszeniczne to najgorsze piwa jakie można było zrobić w historii piwowarstwa, nie zmienisz mojego zdania xD