Wpis z mikrobloga

Błebłebłebłe!!!

A cóż to za hałas? Cóż to za grzmot? Czyżby to Izraelici dęli w trąby
jerychońskie? Nie! To powietrze niesie z miast wojewódzkich echo nocy minionej!

Nastał najbardziej dynamiczny okres w roku... Wakacje! Wiesz co to oznacza? Tak! Zgadłeś! Lato pełne przygód!

Na ulicach polskich metropolii zaczęły spawnować się tłumy oskariatu. Na wysokościach względnych powyżej 190 cm jawią się vifony, middleparty, undercuty, pompadoury i szczęście. Za to na wysokościach poniżej 180 cm, widać jedynie zakola oraz smutek!

Dzisiejszy dzień będzie nie lada przygodą dla wielkomiejskich parweniuszy. Jednym z nich jest wysoki na 198 cm Pomponiusz... Nasz arcykapłan dymorfizmu właśnie siedzi na plaży pod mostem Poniatowskiego w Warszawie, sącząc piwerko z 18-letnią Julką.
-"Mmmmhhhh ależ gorąco..." -stwierdziła nastolatka zalotnie spoglądając się na Pomponiusza.
-"Gorąco to dopiero będzie gdy wpadniesz do mnie na Netflixa. Czekaj no tutaj Dżulieta a ja idę lunąć w krzaki" - odpowiedział wzrostak.

Wtem nadszedł Mirek - 173 cm pracownik fabryki.
-"No... wreszcie wyszedłem do ludzi jak pan Warszawski Roman powiedział... Muszę kogoś poznać w te wakacje" - pomyślał nieśmiało drapiąc się po swoim norwoodzie 3. Gdy tak rozmyślał natrafił na młodą królową zoomerów siedzącą na kocyku.
-"Echh cześć... Jestem Mirek, jak masz na imię?"
-"Eeeee...." wypowiedziała dziewczyna patrząc się na jego negatywne canthal tilts. Zastanawiała się dlaczego taki osobnik odezwał się do niej pomimo dużej amplitudy ich potencjałów genetycznych.
-"No wiesz ja to nie jestem taki, że do każdej zagaduje... Tylko jak..."
-"No! Ale szczoch poleciał po tym piwerku! Ty Jula a co to za kawaler?" - powiedział Pomponiusz który właśnie wrócił z krzaków.
-"Ty no Pompi... Ja go nie znam. Sam do mnie podszedł..." - odpowiedziała zmieszana dziewczyna.
-"Ty! Frodo! Podrywu Ci się zachiało?" - warknął przedstawiciel oskariatu patrząc na Mirka, heightmoggując go o głowę.
-"E no przepraszam... Nie wiedziałem, że jest zaję..." Nie skończył przegryw gdyż dostał kontrolną lepę na twarz od Pomponiusza.
-"Muhehehehe!!!" - zaśmiał się oskarek pokazując dwa fucki.
-"EEEEeeee PU! Mhhhh PUU!!!" - dokończył gestykulując ruchami posuwistymi lekko poniżej wysokości pasa.
Zmieszany Mirek wrócił do domu by po raz kolejny spędzić wieczór grając w GTA V i popijając samotnie Tatrę.

-"Mhhh kocie ale Ty masz charakter! Lubię takich bad-boyów" - pomrukiwała Julką dobierając się do dwudziestki-trójki Pomponiusza na osiedlu deweloperskim...
#przegryw #blackpill #blackpillraw #harlekinydlaprzegrywow ##!$%@? #stulejacontent #piszzwykopem

Wujek BlackpillRAW wrócił!
BlackpillRAW - Błebłebłebłe!!!

A cóż to za hałas? Cóż to za grzmot? Czyżby to Izrael...

źródło: Pomponiusz szpanuje charakterem

Pobierz
  • 85
@BlackpillRAW: Prawie od początku wiedziałem, żeś chad r0chacz. Żaden przegryw nie posiada tak rozległą wiedze na ten temat. Dlaczego cie znienawidzili? Napisałeś cos złego? obrażałeś? Poważnie, nie pamiętam dlaczego zostałeś ukamieniowany.