Wpis z mikrobloga

@Chl3p: To tak nie działa. Jesteś ich inwestycją. Jak płacisz na coś 2X lat co miesiąc to nie dasz mu tak łatwo odfrunąć xD. A gadają tak żeby zasygnalizować Ci, że zaczynasz podążać w złą stronę i starają się Ciebie naprostować. Wystarczy odpowiedni upór i sobie rodziców wychowasz, o ile sama wiesz co robisz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@WuDwaKa moje bycie perfekcjonistką i fakt, że niektóre rzeczy nie będą zawsze perfekcyjne ale jednak będą na swój sposób wyjątkowe i piękne
GENERALNIE TO MA MNIE #!$%@?Ć DO KOŃCA ŻYCIA
  • Odpowiedz
@Chl3p: fajny pomysł z tym wzorem. podoba mi się. a jeśli chodzi o komentarze dot. włosów na ręce - nie przejmuj się, bo to przecież normalne, że nie każda dzeiwczyna jest blondynką z drobnym meszkiem. ale żeby to wiedzieć trzeba wyjść czasem z domu xd
  • Odpowiedz
@Chl3p moja mama mówia to samo kiedy mój brat przyszedł z pierwszym tatuażem. Był wielki foch i groziła, że już się do niego nie odezwie i nic od niej nie dostanie. Wytrzymała tydzień xD
Na drugi tatuaż sobie zrobił serduszko z napisem mama (chyba żeby ją znowu wkurzyć) to już miała focha tylko 3 dni. Kolejne już jej nie ruszają :)
  • Odpowiedz