Wpis z mikrobloga

@Maedhros:
Gnębili was w szkole? Jak wasi oprawcy zakończyli? Macie z tego powodu problemy teraz?

Bo ja m.i.n zaliczyłem leczenie psychiatryczne, wszystko było ignorowane przez nauczycieli, w domu stary wręcz popierał oprawców tłumacząc że jestem #!$%@? i mi się należy ale jak mu zniszczyli samochód to się uspokoił.

Teraz niby prowadzę normalne życie, pracuję, zarabiam ale koszmary mam co noc, biorę leki, terapie, psychiatrzy, psychologowie, oczywiscie pravik na 30 lvl, boję się ludzi i nie ufam im.

Powodem gnębienia było klasyczne - dobre oceny, olimpijczyk, bieda w domu plus mam słabe zdrowie, zawsze byłem najmniejszy ze wszystkich, w gratisie cięzka astma od dzieciństwa. Cel idealny dla patusów a to były lata 90te.

3/4 moich oprawców zostało muyndurowymi - strażacy, policjanci, strażnicy więzienni i dobrze im się wiedzie, mają rodziny i dzieci i pobudowali sobie pałace na kredyt z suporeksu dlatego ##!$%@? a ci najbardziej patologiczni to nie żyją albo siedzą w sztumie

#feels #gnebienie #przegryw #tfwnogf
  • 13
  • Odpowiedz
@Maedhros sorry ale powinienes zmienic podejście do życia.
Depreche masz przez to ze nie przystosowales sie do życia. A gdyby nie koledzy to juz by pewbie dawno było po Tobie.
Glowa do góry - bedzie dobrze
  • Odpowiedz
@Obstrukcja: chyba cię #!$%@?ło, chciałem sobie spokojnie żyć i nikomu nie wadzić, a za to dostałem 12 lat codziennego gnębienia, czuję się jakbym #!$%@? wrócił z jakiejś wojny po latach, cały czas stres, napady paniki, koszmary

gdyby nie oni byłbym normalnym normikiem
  • Odpowiedz
@Maedhros: ja byłem w podstawówce oprawcą, na pocieszenie powiem, że karma wróciła, teraz to ja czuję się gównem, więc jakaś sprawiedliwość istnieje. Niestety nie wiem co z chłopakiem, nad którym się znęcałem i nie ma opcji, żebym się dowiedział.
  • Odpowiedz
@Dzanenda: Można ale tylko jak zdecydujesz się na samobójstwo, albo masz za tydzień umrzeć.

@Maedhros: Ogarnij się, masz 30 lat, zostało ci już niewiele życia, nie trać go. Ja też byłem gnębiony, w dużej mierze dlatego, że byłem wychowany w k**olickiej rodzinie. Nadstawianie polika, modlenie się o #!$%@? wie co i jak będziesz grzeczny to napewno ci bozia wynagrodzi, takiego #!$%@?. Też myślę, że ma tu znaczenie takie myślenie, że
  • Odpowiedz
@Maedhros: Wybacz, że złota łopata, ale teraz dopiero zobaczyłem ten wpis. Parę razy były tutaj wrzucane badania, że gnębiciele w zdecydowanej większości wypadków potem mają lepiej niż ich ofiary które muszą się zmagać z psychicznymi śladami prześladowania. Oni twoim kosztem zbudowali solidną podstawę do dużej pewności siebie, do tego wiadomo, że różowa zawsze wybierze prześladowce niż ofiarę bo łobuz kocha najmocniej
  • Odpowiedz