Wpis z mikrobloga

#msi #laptopy #komputery #msiserwis

Witam wszystkich
Mam problem, zarówno z klawiaturą jak i serwisem MSI.
Mam laptopa MSI GL62 6QD i po prawie dwóch latach użytkowania przestały działać klawisze "OPKLM," raz działały raz nie, aż ostatecznie całkowicie odmówiły posłuszeństwa. Z racji że komputer jeszcze na gwarancji, odesłałem go do serwisu we Wrocławiu, po paru dniach otrzymuję informację "W urządzeniu, które trafiło do serwisu, znaleziono zalane elementy" oraz zdjęcia (patrz załącznik) i że laptopa nie naprawią w ramach gwarancji. Koszt naprawy 440 zł. Napisałem odwołanie w którym argumentowałem że bród ze zdjęć nie jest efektem zalania tylko wynika z naturalnego użytkowania laptopa przez okres prawie dwóch lat. A mam pewność bo jestem jedynym użytkownikiem tego urządzenia i mieszkam sam więc wiem co się z nim działo, zalany na 100% nie był i moje odwołanie też zostało odrzucone. Zaproponowano demontaż klawiatury i dodatkowe zdjęcia za 140 zł (gdybym się nie zgodził na dalszą naprawę) a kosz kompletniej naprawy podrożał do 541,20 zł. Co dziwniejsze zgłaszałem problem z klawiszami OPKLM, a Oni przysłali zdjęcia okolic WSAD gdzie wiadomo że z racji faktu że komputer jest dedykowany do gier będzie największy syf. Moje pytanie jest takie, czy ktoś z Was wchodził na drogę prawną z taką sprawą i może coś poradzić aby przyspieszyć temat ? czy jak udam się do Powiatowego Rzecznika Konsumenta we Wrocławiu to wszystko tam załatwię ? I co Wy sądzicie o tych zdjęciach ?

I na koniec dodam że wkurzyła mnie ta sytuacja, ale nie dlatego że komputer uwalony, i że teraz będzie trochę załatwiania tylko fakt że chciałem kupić w Styczniu nowego lapka też MSI sobie upatrzyłem a tu taka potwarz :/ I szczerze powiedziawszy bez względu jak ta sytuacja się zakończy (chyba że rzeczoznawca też stwierdzi że to moja wina w co nie wierzę) to był to mój nie pierwszy ale z pewnością ostatni produkt tej firmy.
Marcin-87 - #msi #laptopy #komputery #msiserwis

Witam wszystkich 
Mam problem, za...

źródło: comment_PWmZypfxiKfatWasT1fuzdyD3vJoO6Wj.jpg

Pobierz
  • 6