Wpis z mikrobloga

@djtartini1: Oho kolejny śmieszek, pewnie spod kościoła, albo od korwina, którego zabolało że wyśmiałem jego kolegów.

Bawi mnie jak jakieś przegrywy spod tagu katolicyzm czy kapitalizm teraz nawet się organizują, bo samemu nic nie potrafią napisać ;)
@Lucifer_vult_animae_tuae: No tak, lepiej rozdać wszystkim, nie ważne czy pracuje czy nie. Zabrać wszystkim, rozdać uprzywilejowanym ! Wtedy Polska będzie silna i bogata. Na dodatek więcej urzędników, bo skąd te podatki się wezmą, w końcu same się nie zbiorą. Najlepiej niech Polska będzie krajem urzędników. Wszyscy za biurkiem i każdy sobie podaje po pieniazku, ale niech każdy schowa do kieszeni, to każdy będzie miał. SYSTEM NIE DO #!$%@?
@krystian-masiak: Co ty #!$%@?? Kolejny rozumosceptyk od korwina. Czyli jak nie jesteśmy kapitalistami, to jesteśmy komuchami, rozdajemy co się da uprzywilejowanym i tak dalej?

Najlepiej niech Polska będzie krajem urzędników.


Tylko co ma biurokracja do systemu, jedyna różnica miedzy kapitalizmem a socjalizmem jest taka, że w jednym przypadku urzędnicy są zatrudnieni przez prywatne firmy, w drugim przez państwo, a i tak na nich musisz #!$%@?ć w obu przypadkach.
@krystian-masiak:

, że płacimy za ich stołki grube pieniądze mimo woli, a w firmie jest zatrudniony bo jest faktycznie potrzebny.


haha widać że nigdy nie pracowałeś w większej firmie ;)

Nikt Ci nie karze płacić prywatnym firmą.


Nikt ci nie każe pracować w prywatnej firmie, ani tu, ani w kapitalizmie. Jak zostaniesz bezrobotnym to na nikogo nie będziesz musiał pracować.

ps. firmom, nie firmą, źle odmieniłeś, mam nadzieje że to literówka.
@krne: Typie xD piszę z telefonu i mnie tak poprawia. Poza tym co ma ortografia do racji poglądów, więc goń się lewaku. Jak zawsze gówno argumenty w dyskusji, Bronek łączy się w bulu

@Lucifer_vult_animae_tuae: Pracowałem w PZU, NCR i Inter Carsie więc wiem jak wygląda korpo. Zdarza się, że trafiają się jednostki co nic nie robią, ale takie jednostki zazwyczaj lecą na pysk, lub powodują straty w firmie. Jeżeli, ktoś
@krystian-masiak:

Pracowałem w PZU, NCR i Inter Carsie więc wiem jak wygląda korpo. Zdarza się, że trafiają się jednostki co nic nie robią, ale takie jednostki zazwyczaj lecą na pysk, lub powodują straty w firmie.


Haha, to popatrz lepiej na górę firmy, im wyżej tym więcej swoich ludzi którym płaci się za siedzenie na dupie. Pracowałem w wielu firmach, i zawsze schemat jest ten sam.