Wpis z mikrobloga

to jest taki sam mamy dach jak i dziecka.


@Stragan: Jesli ma 18 lat i chce pic alkohol to nie jest juz dzieckiem

skoro to jej zasady to niech sobie ich przestrzega, nie ma prawa wciskać ich pełnoletniemu dziecku.

jesli nie doklada sie do czynszu to ona jest panem swojego domu
@aret

Jesli ma 18 lat i chce pic alkohol to nie jest juz dzieckiem


no dzieckiem swojego rodzica się jest czy się chce czy nie do śmierci. Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę :D

jesli nie doklada sie do czynszu to ona jest panem swojego domu


Nie ma obowiązku dokładać się do czynszu i tak jak powiedziałem dopóki się uczy mamusia ma obowiązek ją utrzymywać a w kwestii jej widzimisię
@Nanatalie: A czy Twoi rodzice piją alko?
Może warto usiąść wraz z tatą i mamæ i wytłumaczyć że jak wypijesz jedno piwo w domu to mogą zobaczyć twoje zachowanie i tym sposobem upewnić się że nie gadasz po jednym piwie głupot.
Jak coś to zapraszam na PW :)
@Nanatalie skoro mama pozwala Ci poza domem, a nie pozwala w domu z kolezanka, to nie chce po prostu, aby czyjes dziecko pod jej dachem spozywalo alko.
18lat nic raczej nie zmienia, sam mam 30 i traktuje 18latkow jako mlodziez szkolna a nie doroslych i kiedy analogiczna sytuacja miala miejsce w domu ojca, gdzie moja 18letnia siostra z kolezankami obalaly winko, to mialem co najmniej mieszane uczucia, lecz nie poruszalem tematu, bo
@SiemkaKtoPeeL:

No zamiast pozwolić dziecku napić się w domu to lepiej zabronić żeby musiało kryć się gdzieś po parkach czy melinach xD


Żeby musiało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MUSIAŁO. ()