Wpis z mikrobloga

Przy niedzieli takie mądrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mishkaliina:

chociaż moim zdaniem to nie wygląd o tym decyduje, a pewność siebie, którą ma facet. Faktycznie, idzie ona często w parze z wyglądem, ale nie zawsze. Sama znam parę przypadków, gdzie facet z wyglądu to słabe 2/10, ale jest pewny siebie i większość lasek go chce.

#logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
DoDoLot - Przy niedzieli takie mądrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mishkaliina:
 chociaż moim zdan...

źródło: comment_P46XmsiR7fmmsJLQTmsnUOLmq87gTyvZ.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RoastieRoast: nie kochaniutki xD. Już się z takim przystojniakiem umówiłam i skończyłam na pierwszej randce, bo był głupi jak but xD. Uprzedzając, jako jedyny podszedł do mnie po moim występie, nie wstydząc się mojej osoby i zagadał. No i zaprosił na kawę.
  • Odpowiedz
Kobiety jak ognia boją się przyznać, że wygląd faceta to najwazniejsze kryterium wyboru.


@RoastieRoast: te, które w czasach jaskiniowców odważyły się to zrobić nie przekazały dalej swoich genów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chociaż moim zdaniem to nie wygląd o tym decyduje, a pewność siebie, którą ma facet. Faktycznie, idzie ona często w parze z wyglądem, ale nie zawsze. Sama znam parę przypadków, gdzie facet z wyglądu to słabe 2/10, ale jest pewny siebie i większość lasek go chce.


@DoDoLot: wyjaśnij mi w takim razie sukces "Gimpera". Facet z wyglądu typowy przeryw o niesymetrycznej urodzie i mega zakolach, suchej klacie i brzydkim zgryzie, a
  • Odpowiedz
@Polkopsky: więc sam stwierdziłeś, że przegrywem już nie jest, a skoro to tylko kasy trzeba, to na co czeka reszta przerywów? Na inteligentne roboty, dla których nie będą musieli zadbać o siebie? Nie za wygodnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyny głównie kierują się charakterem i zaradnością (jeśli mówimy o związkach a nie przelotnych znajomościach), nigdy nie spotkałam kobiety, która znalazła sobie ładnego i pustego faceta (o ile
  • Odpowiedz
juz widze jak mając do wyboru 2 dziewczyny- w tym jedną ładniejszą- lecicie do brzydszej. Hipokryci z Was :) to normalne przeciez ze kazdy wypatruje atrakcyjnefo partnera.

@monalisssa: tak jak napisał Ci Mireczek wyżej - wybierzemy ładniejszą, charakter i hehe poczucie humoru jest kolejnym czynnikiem. Kto napisał, że lecimy do brzydkiej? XD To różowe są hipokrytkami, które potrafią ocenić charakter na podstawie wyglądu...

wyjaśnij mi w takim razie sukces "Gimpera".

@
  • Odpowiedz
@Polkopsky: oskar z klubu mialby by powodzenie w klubach, gdzie, nie oszukujmy sie, nie chodzi sie szukac zwiazku xd Nie wiem czym on mialby mi zaimponowac skoro, jesli mialabym wybierac, to z 2 strony jest zaradny i kumaty gosc, z ktorym moglabym cos wiecej w zyciu osiagnac niz sex xd
  • Odpowiedz