Wpis z mikrobloga

przymusowy chrzest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nexetpl: niestety już był, super sprawa zanieść dziecko, które nie wykształciło u siebie jeszcze samoświadomości, na taką żydowską celebrę

odwal się od tych truskawek,


@nexetpl: Mam na nie uczulenie i ich nienawidzę. Jak nie wezmę leków to mam co roku lato z głowy. Kicham, łzawią mi oczy, po prostu męczarnia. W moim słowniku bluzgów ten wyraz jest na pierwszym miejscu
@Poro6niec: Jak nie chrzest to bierzmowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A uczulenia współczuję w opór bo ja miałem takie sezonowe alergie. Co drugi, może trzeci rok kontakt z truskawkami kończył się ostrą #!$%@? alergią. Na szczęście już mi przeszło i mogę już jeść to przereklamowane gówno.
@nexetpl: Nie wiem co wy się tak tym kretynem jaracie. Ja z nim z raz pisałem, zobaczyłem że bredzi to samo co najniższa warstwa katolandu, w stylu "ksiendze to nie pedofile, a jak som to podaj dowod że jakiegoś skazali" czy "nie mozesz udowodnic ze boga nie ma, znaczy ze jes, a ateisty to wierza ze go nie ma". No i go zablokowałem.

Spotkałem tu paru katoli z którymi nawet szło
a mnie samemu kazał zająć się agitacją polityczną xD


@nexetpl:
Ale coś nieprawdziwego napisał? Że niby nie agitujesz? xD Przecież od razu po twoim profilu widać, że 3/4 twojej aktywności na wykopie to wybielanie lewicy. Podoba mi się też tag #czarnaksiegakomunizmu, bo od razu sugeruje, jakoby była kiedykolwiek jakaś biała (xD).
@Flypho: I w ogóle co to za odpowiedź? Zarzucam mu manipulację, a on zamiast się jakoś bronić pisze:

Ić poagituj gupi haha

A, pomysł na nazwę tagu nie jest mój. Taka książka jest, polecam sprawdzić.
@nexetpl:
Odpowiedz jaka była taka była xD. Smiechlem tylko z twojego bulwersu, jakbyś poczuł się obrażony, ze ktoś nazwał cię aligatorem biorąc pod uwagę twoja aktywność na mikroblogu xD