Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi, którzy wystawiając przedmiot na #olx wyłapują targujących się klientów, robia screeny z konwersacji i wrzucają tutaj pod tag #januszeolx licząc na plusy i atencję.

Tylko moze ze dwa takie wpisy na sto nadają sie pod tag, ale zazwyczaj ci klienci NORMALNIE SIĘ TARGUJĄ i takiemwpisy tutaj są żałosne.

Nie róbcie z ludzi idiotów tylko dlatego, ze ktoś stara sie zbić cenę. Każdy chcę kupić taniej i to wcale nie świadczy o #januszebiznesu

Za daleko poszliście, Mirki. Za daleko poszliście chcąc być śmieszni.

Beka z Was.

Normalnie strach się targować, bo człowieka wrzucą na vikop.ru

Ech
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Elec Owszem, to jest negocjacja. To, że ktoś tak drastycznie chce zbić cenę nie znaczy, że nie bedzie gotów zapłacić w końcowym wyniku za podobną cenę jak w ogłoszeniu na początku.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: To nawet nie jest negocjacja. W negocjacjach nie chodzi o obrażenie sprzedającego, proponując mu cenę jak za śmieci, tylko właśnie o dojście do kompromisu, jeśli sprzedający w ogóle na coś takiego się zgadza. Osobiście twierdzę, że jeśli ktoś przy przedmiocie używanym (wartym np. 3k) wychodzi mi z ofertą "Dam 800zł/Pójdzie za 800zł", to już wiem, iż ameba nie ma nawet połowy kwoty, więc szkoda strzępić ryja. Co najwyżej można mu
  • Odpowiedz