Wpis z mikrobloga

@Emil1803: Ja przeczytalem ze sie zmniejsza. Wiem, troche bekowe ale przyklad mojego znajomego, widac ze masturbator fest i ma strasznie wysoki glosik. Wiem, genetyka, ale wydaje mi sie, ze walenie tez cos sie przyczynilo.
@GothBoyy666: No na to wychodzi, że tak, ale to pewnego momentu.
Daj sobie te kilkanaście dni bez seksu/trzepania to sam się przekonasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wytrzymasz te pierwsze dni bez trzepania będąc na wysokich pułapach testosteronu, to potem nofap to łatwizna, przynajmniej dopóki flatline nie przejdzie.
@GothBoyy666: @Emil1803: @maniakDVD: @GothBoyy666: @teoria-wielkiego-przegrywu: gówno, a nie rośnie!

jedyna różnica jest taka, że dnia 7 występuje nienaturalny wystrzał ponad normę. To jest tylko jeden dzień! nie można mówić, że abstynencja podnosi teścia, ani że coś w wyniku tego rośnie, bo to jest zwyczajne kłamstwo

2) There is no consistent correlation between sexual activity, or abstinence, and plasma testosterone levels – other than a one-day transient spike
@GothBoyy666:

Informacja na temat tego, że około 7 dnia abstynencji seksualnej osiągany jest największy peak testosteronu. Jednakże samo powstrzymywanie się od aktywności seksualnej nie wpływa na podwyższenie się samego poziomu testosteronu.

Link: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12659241

Cytat:

"The purpose of this study is to gain understanding of the relationship between ejaculation and serum testosterone level in men. The serum testosterone concentrations of 28 volunteers were investigated daily during abstinence periods after ejaculation
@GothBoyy666 Ja potwierdzam to samo co @teoria-wielkiego-przegrywu
28dzien, może gęstszych włosów na klacie nie spostrzegłem ( pod pachami prędzej ) ale głos mam również niższy, bardziej męski. Na początku brałem tez opcje, że może chory jestem ale to już się utrzymuje od 10dni i @daedalus1337 fajnie wyjaśnił powód w poprzednich postach.
Jest to związane z testosteronem a dokładniej upregulacja receptorów androgenowych.
I oczy, tu ciężej to zweryfikować ale widać w nich ten
@blackceeat: Dokładnie. Poziom testosteronu zależy od bardzo wielu czynników, ale już upregulacja receptorów androgenowych, to sprawka odwyku. Obniżenie tonu głosu jest zauważalne i to nie tylko dla mnie, ale i dla ludzi z mojego otoczenia. Do tego szybciej rośnie zarost na twarzy i pojawiło się większe owłosienie na klatce piersiowej i trochę na... barkach :D

I oczy, tu ciężej to zweryfikować ale widać w nich ten ogień i się błyszczą.


Tak