Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki co kupić na #swieta jakos #prezent gówniakowi ok 10 lat, pytałem i powiedział ze nic nie potrzebuje bo ostatnio coś dostał i teraz wszystko ma. Ale coś kupić musze i chce.
Może coś z #ksiazki lubi czytać ostatnio kupiłem mu ksiazke tego youtubera typowa dycha czy coś takiego był zadowolony, tak jak z poprzednich. Lubi historie, kosmos i ciekawostki.
Może to być jakiś zestaw lub komplet, myślałem na taka ksiazkazka jak Encyklopedia dla dociekliwych wydawnictwa Olesiejuk ale to tylko jedna pozycja a chciałbym kilka. Siostra mówiła ze wspominał coś o rekordach guinessa ale nie znalazłem nic ciekawego w tym temacie. To nie musi być coś typowego dla głośników, teraz się przełęczy wróci za kilka lat i doczyta, budżet 100 PLN
  • 5
@EXjulian: co to za swietne dziecko, ktore w wieku 10 lat twierdzi, ze wszystko ma i nic nie potrzebuje! Młody jest nadzieją ludzkości z takim podejściem. A księga rekordów to faktycznie świetny pomysł. Moj kuzyn kiedys miał taka jak byliśmy w podobnym wieku i zawsze uwielbiałam ją przeglądać.
  • 0
@dobrzecisiewydaje no siostra ma takie samo zadanie dla młodszego o rok jego brata to dostała taka listę w chyba chwilówkę będzie musiała wziąść by to wszystko kupić (oczywiście nic z tego nie dostanie tylko jakieś potrzebne przydatne rzeczy) ale ten faktycznie jest w tym roku w miarę ogarnięty jeżeli o prezenty chodzi.

@Ulq_ ok dzięki w takim razie już wszystko wiem ;)