Wpis z mikrobloga

#piwo #piwowarstwo #prezent #prezenty
#jedzenie

Miruny i mirki, potrzebuję kupić/zmontować prezent, dla znajomego anglika (w ramach podziękowania za dotychczasową współpracę z nami jako firmą bo odchodzi, bardzo nam pomagał i to ma być prezent z wdzięczności a nie na #!$%@?), który poprosił o:
polskie specjały jedzeniowe (tu mam też zagwostkę) + piwne. Nie chce żadnej wódki, żadnego wina, tylko piwo bo tylko piwo pije.
Może niechcący coś macie do polecenia? Może ktoś komuś już kiedyś kupował?
Gorsza sprawa, że to musi być zamówione szybko i musi wytrzymać transport do UK. Więc żadne kosze prezentowe, żadne luźne sprawy nie wchodzą w rachubę. Dam radę to zapakować w karton, ostreczować ale to musi wytrzymać jazdę czy lot do UK. Może jakieś skrzynki piwne?

Pomocy :(
  • 29
@Shades: no właśnie patrzę na te nosidła, fajna sprawa.
@bomba4: pare set złotych bez problemu. 200, 300? myślę, że jak coś naprawdę fajnego to może wzrosnąć
@errabunda: kurna no niegłupie nawet ;-)
To starszy pan, idzie na emeryturę. Typowy angol z zachowania i kultury. Bardzo pomocny przez lata współpracy
@Shades: tylko naprawdę większość piw nie jest warta ceny. Takie Prunum o którym mówiłeś jest np niewarte tych 25zł. Lepiej kupić Podbitego liwkąza 15 i wyjdzie na to samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ozdoba: powiem tak. Olej piwa, bo w Anglii mają tego aż nadto. Wiem ze swojego doświadczenia, że obcokrajowcy są zachwyceni pierogami i podsuszanymi kiełbasami . Poproś kogoś (jakąś restaurację z dobrym jedzeniem) aby nalepki pierogów, zamroź i kup jałowcowej i krakowskiej.
@Fooji ale on chce dostać te nasze piwa noo. Upar się i co mu zrobisz? Nasze polskie żarcie to będzie bank, już szukamy co nam szybko wyślą. On chce polski prezent z polskimi dobrym rzeczami, w tym piwo i żarcie. Wiem, że mają w wuj piwa bo bywam tam od czasu do czasu i chleją je beczkami w pubach
@Ozdoba: wez mu sharka, bo jest definitywnie sztosem :] do tego moze nafciarz? Specyficzny, ale oryginalny i imho robi tez robote. Kilka pozycji z deer beara też zrobi robotę ;)
@bajceps: ok wszystko sprawdzę. Na razie pomysł nosidełka do piwa sie spodobał, teraz tylko grawer i jedziemy z koksem :) szef co baczy o wódce, narodowym specjale, żarcie też już szukamy, wyjdzie z tego niezła paczka dla powodzian xD

@Fooji: dzienks wam mirki za pomoc :)
@Ozdoba: no piwo wyjdzie może hm taniej? xD Bo dobra polska wódka też się ceni. Choć osobiście preferuje russia standard (dobry stosunek ceny do jakości) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bajceps: piwo wyjdzie taniej ale chciał piwo stąd ja się upieram na piwo. Szef sponsor woli wódkę bo... woli wódkę xD
zobaczymy, musimy to jakoś potem spakować, wysłać UPSem i ma dojść w jednym kawałku. To mnie najbardziej martwi tak naprawdę.
Wódka to dla nich wyzwanie. Chojrakują w Polsce zawsze i łoją bez umiaru ciesząc się jak dzieci, nie reagują na to, że hold your horses boys bo jutro bedzie kac.
@Ozdoba Grodziskie z Trzech Kumpli, Nafciarz z Brokreacji, Deep Dark Sea BA z Brokreacji, cydr lodowy Chyliczki, Potion #2 z Brokreacji, KORD z Olbrachta, nowe DDH DIPA z Alebrowaru, Double Dybuk z Golema, Kosiarz Umysłów z Piwnego Podziemia, jakieś soury ale nie wiem co ostatnio wyszło, Sokowirówki itd, dużo piw z Trzech Kumpli można brać w ciemno, Saisonator, Blackyl, Idiota, Ragnar. Wszystko zależy od funduszy

Co do wysyłki to ja wysyłam po
@Ozdoba: pomijając to co zostało napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) to polecam jeszcze zwrócić uwagę na zasady wysyłanych paczek do UK. Z tego co pamiętam to potrafili #!$%@?ć się o alko. W sensie celnicy. Więc wodka na bank nie przejdzie. A tyle piw? No może fartem, jak dobrze zostaną opakowane/zapakowane/zakryte itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nowik1492: nosidełko to ma być jako gift też. Kartonów i folii bąbelkowej ci u nas dostatek, firma handlowa, ślemy dziennie ponad 500 paczek różnych :)

Jak ja to kupie kurła z tej Twojej listy? matulo, ale lista zacna! dzięki bardzo.