Wpis z mikrobloga

Jak to dobrze, że za czasów sond Voyager ludzie nie byli jeszcze oszołomami i uznawali istnienie tylko dwóch płci. Wyobraźcie sobie, że kosmici odkrywają sondę z takim pozłacanym dyskiem, na którym zamiast informacji ze zdjęcia [źródło] znajdują zdjęcie z informacją o 50 „płciach”, czy ile ich tam sobie ostatnimi czasy nie wymyślono.

Swoją drogą polecam (jeśli jeszcze nie mieliście okazji) zajrzeć na stronę, gdzie można obejrzeć zdjęcia, jakie znalazły się na rzeczonych pozłacanych dyskach.

#kosmos #voyager #astronomia
CKNorek - Jak to dobrze, że za czasów sond Voyager ludzie nie byli jeszcze oszołomami...

źródło: comment_YM3lhhhpD4kaTtfNT0bX1CXtZAcIX1Zu.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HansLanda88:

psychologowie starają się tylko badać i opisywać rzeczywistość, a nie coś wymyślają.

Naiwne podejście do psychologii. Nie, Freud, Jung, ewolucjoniści, Piaget, neo-tomiści I inni nie wymyślali swoich ogólnych teorii. Psychologia to nie tylko empiryczna nauka i bardzo dobrze. Jest w niej spora doza europejskiego racjonalizmu i to właśnie racjonalizm pchał psychologię aż do behawiorystów
  • Odpowiedz
@CKNorek: Serio, podczas gdy naukowcy zastanawiają się czy obce życie w kosmosie może być oparte na czymś innym niż węgiel i ogólnie nie są w stanie wyobrazić jak mogą wyglądać takie organizmy, ty myślisz, że w razie znalezienia tego przez obcą cywilizację pierwszą rzeczą którą powiedział by jeden ufok do drugiego było by: "Hehehe, popatrz stefan, oni mają tam 50 płci, a nie jak u nas po bożemu chłop z babą"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CKNorek: Czy Ty jesteś pewien, że jakaś nieznana rasa na odległej obcej planecie też musi mieć dwie płcie? XD

Może się zdziwią, że u nas tylko dwie płcie są. I co wtedy?
  • Odpowiedz
Widzę, że niektórzy bardzo się spięli przy okazji tego wpisu

@CKNorek: dziwne, myślałem że rozsądny człowiek napisze "hm faktycznie trochę uprościłem sprawę, dziękuję wam za informacje, jednocześnie przypominając że moje komentarze były pisane z przymrużeniem oka".

Pomyliłem się w ocenie rozsądności, czy właśnie to chciałeś napisać tylko się fatalnie przejęzyczyłeś? ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CKNorek: nie dość, że karły, to jeszcze chudzielce! Dyskryminacja! Kobieta 30 lat i 54,5kg? Zapytaj @LadyMartini ile powinna ważyć kobieta 10/10 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Reszta zdjęć: Murzyn z maczetą
Biały wygrywa w biegu z murzynami
Azjata tyra młodego i zmusza do nauki
Murzyni lepią dom z guano
Biali zbudowali piękny wiezowiec
Syf w Azji
Amerykanie w kosmosie.

Piękne to były czasy..
  • Odpowiedz
@CKNorek: Dawanie #!$%@? na sonde Voyager xD to ma taki sens jak napisanie na kartce papieru listu o pomoc i wyje*anie do kosza w nadziei ze ktos to odczyta z tym ze na to szansa jest pewnie kilka rzedow wielkosci wieksza xD
  • Odpowiedz