Wpis z mikrobloga

@Johnexus: nie będą.
Znajdź jakaś pracę, wyrób kartę kredytową, stań się niezależny :)
Duży plus za to, że piszesz o mamie z dużej litery
(no ale skoro to Ona płaci za Twojego spotify.... )
@YogiYogi: Nie chodzi tu o to że nie mam swoich pięniędzy, tylko nie mam karty. Kasiorke w papierku dałem juz Mamie ;d Akurat jest jakaś promocja i tlyko przelewm albo paypalem a nie chce narażać konta bankowego Mamy, wiem ,ze to pewnie glupota ale wolę być zabezpieczonym
@Johnexus: weryfikacja to dwa przelewy od Paypala na twoje konto. Będą to jakieś grosze. Razem stworzą 4cyfrowy pin, który jest sposobem dla nich na bycie pewnym, że ty to ty (kiedyś w usa mieli problemy z weryfikacją dlatego tak robią do dziś, nawet jeżeli to nie jest potrzebne).

PayPal ma metodę szybkich doładowań konta. Wszystko jest zautomatyzowane.Bluecash się to chyba nazywa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Johnexus: Jeżeli nic się nie zmieniło, to Paypala doładujesz przelewem tylko z konta założonego na takie same dane, jak konto PayPal. Czyli jeżeli PayPal będzie na Twoje dane, to nie dasz rady zrobić na niego przelewu z konta Twojej mamy. Nie jestem tego jednak pewny na 100%, więc musiałby ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć.

PS Jeżeli samo Spotify można zasilić bezpośrednio przelewem, to nie musisz się niczego bać. Płatność kartą to zawsze