Wpis z mikrobloga

Te ciołki nie wiedzą, że ten chór nie ma w sumie już nic wspólnego z Armią jako taką, a jego członkowie to zwykli cywile


@Student_AWAS: Wystepują w mundurach, są elementem rosyjskiej propagandy i narzędziem jej wpływu. Mają w repertuarze pieśń pochwalną dla ''zielonych ludzików''. Szefami ''nie majacego podobno nic wspólnego z armia'' są głównie oficerowie armii. Na 11 tylko dwóch nie ma stopni podanych.
Ostatni spisani z rosyjskiej wikipedii:
obecny -
@Student_AWAS: Niezależnie od mojej oceny protestu Suszka i Wojcieszczuka (skrajnie odmiennej od twojej), nie był to protest Obywateli RP, a ich indywidualny, a Suszek nie jest od roku uczestnikiem ruchu ORP.

Ludzie idą zaczerpnąć kultury, a tu jeb, jakieś pajace.


@Student_AWAS: Idą sobie na imprezę propagandową armii, która dokonała agresji na inne państwo, a tu jakieś protesty. No kto by pomyślał, że do czegoś takiego może dojść?
@Andreth: Rosja nie dokonuje agresji - ona chroni swoje mniejszości ( ͡° ͜ʖ ͡°) - to co prawda trochę śmieszkowanie, ALE fakt jest faktem, że Rosjanie pod rządami Ukrainców byli różnie traktowani.

Ogólnie tak szczerze, to to Ukrańskie państwo mnie nie obchodzi i w PL taki numer nie przejdzie. Nie mamy Rosjan jako mniejszości.

#!$%@?ąc od tego - idę na koncert i chcę tam zobaczyć występ, a
nie był to protest Obywateli RP, a ich indywidualny


@Andreth: To które protesty ORP są protestami ORP a które są indywidualnymi protestami ich członków i sympatyków? To pewnie okazuje się po czasie - gdy protest zostanie w mediach oceniony ok - wówczas to protest ORP, gdy zostanie w mediach wyśmiany - nie to nie my, to tylko nasi sympatycy. Nie mamy z nimi nic wspólnego.

a Suszek nie jest od roku
@Student_AWAS: Lekcja historii - Niemcy w 1939 roku dokonując agresji na Polskę też "chronili swoje mniejszości". Tak samo ZSRR. Standardowe usprawiedliwienie każdego agresora.

#!$%@?ąc od tego - idę na koncert i chcę tam zobaczyć występ, a nie bawić się w politykę. Moim zdaniem ci panowie są niepoważni, że ze sceny robią spektakl polityczny.


@Student_AWAS: Jeśli idziesz na występ narzędzia politycznej propagandy, to się licz z politycznymi reakcjami. Jeśli jesteś ignorantem,
@Andreth: xD na wystepie Choru bylem 2 razy, niezapomniane przezycie.

Jakiej propagandy? To po prostu rosyjski folklor, jedni to lubia, drudzy nie.

Do tego czesto sam Chor dawal polskie akcenty, jak np Czerwone Maki.

Co niektorzy widza rosyjska flage i to juz propaganda xD.
Poczytaj lepiej co dzialo sie z Rosjanami na Ukrainie.


@Student_AWAS: Straszne rzeczy, nie wątpię (całkiem jak z Niemcami w Polsce przez 1.09.1939), ale nie o tym mowa. Mowa o tym, że Chór Aleksandowa jest propagandowym narzędziem rosyjskiej armii. Upierałeś się, że nie, wcale nie armii i wcale nie propagandowym, dowiedziono ci, ze opowiadasz bzdury. EOT z mojej strony.
@Andreth: nic nie udowodniono poza nasza krotkowzrocznoscia i brakiem podstawowego rozeznanie przyjaciel-wrog, wszak Ukraina oglosila rok 2019 rokiem Bandery - no jak mamy takich przyjaciol, to wrogow juz nam nie potrzeba.