Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, mam problem z telefonem, dokładnie z iPhonem 6 z najnowszym oprogramowaniem. Jets to telefon zastępczy, na który wgrałem kopię mojego telefonu i po zakończeniu całej procedury przy automatycznym ściąganiu aplikacji wszystkie zatrzymały się w stanie "po pobraniu, przed instalacją". Telefon nie ma dziłającego Wi-Fi. Macie jakieś pomysły? #pytanie #iphone #ios #kiciochpyta
Nagod - Drogie Mirki i Mirabelki, mam problem z telefonem, dokładnie z iPhonem 6 z na...

źródło: comment_ZfaHkQthgtAUpysf0iQoJX6McLsOUpiD.jpg

Pobierz
  • 15
@PeterPolska: z dwie godziny, zrobiłem wszystko jak zawsze i taki problem pierwszy raz się pojawił. Już nawet drugi raz zerowaniem i odtwarzaczem telefon. Nowych aplikacji w ogóle nie ściąga, ale internet działa normalnie(przeglądarka)
@Nagod: Aplikacje zawsze zatrzymuja sie na tym poziomie i pokolei sciagaja, ale musisz miec wifi, jak nie masz wifi, to sciagnie Ci sie maksymalnie aplikacja wazaca do 150MB, reszta bedzie wisiec
@PeterPolska: Ale Nagod pisal ze iP nie ma wifi, a bez wifi sciagaja sie aplikacje tylko o wadze do 150MB, stad wszystkie mu wisza.
@Nagod Nie patrz na postep na ikonce. Przy odtwarzaniu zawsze ona tak wyglada jakby aplikacje sie sciagnely, ale tak nie jest, one czekaja na polaczenie wifi, inaczej nie rusza.