Wpis z mikrobloga

@KamRadz: Z jednej strony super, z drugiej - zachowania, jakie są denerwujące rzadko kiedy występują w rodzinie wyłącznie u dzieci. To nie jest tak, że te wszystkie dzieci robiące hałas i bałagan, to mają idealnych, spokojnych rodziców. Moja siostra przed 13 rokiem życia zwiedziła kilka hoteli i nigdy nie można było się na nią skarżyć - to się nazywa wychowanie ;)
obry pomysł, na wakacje jedzie się odpocząć


@Azbestowy_Rogal: xD
i pobyt tylko dorosłych jest gwarancją "wypoczynku"
szczególnie jak banda nastolatków jedzie najebywać się codziennie w barze
albo przyleci 20 angoli na "weekendowe chlanie"

wąskie horyzonty myślowe masz colego

Z jednej strony super,


@grey_m: tak - bo pobyt osób powyżej 13 roku życia gwarantuje spokój i ciszę xD
@KamRadz: wydaje mi sie ze grupe statystycznych 13 latkow nie stac na imprezy w takich hotelach :) za to jak najbardziej potrafie sobie wyobrazic grupe madek z mezem z zawodu prezes
@CygaroZwasem: Całość problemu dotyczy tego, że mamy dorosłych wiekiem, którzy nie są dojrzali. Mają dzieci i nic poza tym. Dla nich dziecko w wieku lat np. 8, które zaczepia innych, plącze się pod nogami czy robi rzeczy, które uniemożliwiają wypoczęcie innym, jest czymś normalnym "bo to dziecko". Wiesz, 8 lat jest w przedziale 0-13. I jestem gotowa się założyć, że na ów zakaz (przyjeżdżania z dziećmi młodszymi niż 13 lat) wpłynęły
@TwojStaryToKorniszon ale tak jak ktoś pisał. Im dziecko młodsze tym głośniejsze. Wiadomo, że dorośli mogą być #!$%@? i drzeć morde, ale statystycznie dziecko będzie częściej płakać. A po drugie. Bardziej prawodopodobne jest to, że obsługa wywali głośnych dorosłych, niżeli głośne dziecko ))¯_(ツ)_/¯
@grey_m no niestety nie masz racji, bo hotel jest nowy i pewnie już od samego początku jest ta zasada. Nie każdy chce słuchać narzekan gości na gówniaki, które ryczą w nocy i nie dają spokojnie odpocząć.