Wpis z mikrobloga

Są różne rzeczy które toleruję w dyskusji bardziej lub mniej, ale jest jedna rzecz, której nie cierpię. I jest to manipulacja. Jakaś zielonka w odpowiedzi na mój wpis nt. #euroweek wrzuciła zdjęcie jakiegoś pana o ciemnej karnacji z jasną dziewczynką, a zaraz pod nim rzekomy komentarz tego pana, o treści "@weloveeuroweek I love You :Andrzej Duda, maka paka, eni, super piękna and sexy, tiky winki" i #!$%@? emoji.

No więc coś nie chciało mi się wierzyć, że to faktycznie pan napisał i postanowiłem to sprawdzić. No i okazało się, że to jest opis jakiejś zupełnie innej dziewczynki, która pod zdjęciem na którym płacze, pisze, że ciężko sie pożegnać po #euroweek2018 i dalej wspomina zapewne poznane koleżanki, czy coś, używając wspomnianych wcześniej super piękna and sexy Andrzej Duda, tiky wiky. Picrel manipulacja zielonki, w komentarzu prawdziwy, już usunięty, post.

I teraz kto tu jest głupi? Zielonka na pewno, bo to pewnie jakieś troll multikonto, któe zaraz będzie skasowane. Ja też, bo zmarnowałem pół godziny udowadniając manipulację cholernej zielonce. #neuropa
SmellySocks - Są różne rzeczy które toleruję w dyskusji bardziej lub mniej, ale jest ...

źródło: comment_7t9iiFml6tDR5syWP7fi7LMeI6wt19sJ.jpg

Pobierz
  • 4