Wpis z mikrobloga

Beelzebub-jou no Okinimesu mama.

O, i to jest świetne xD I piszę to bez nuty ironii. Już na plakacie przyciągnęła mnie kreska. I jest lepiej, niż się spodziewałem.

W takich seriach dużo zależy właśnie od wykonania. Piszę to w połowie drugiego odcinka. Mam nadzieję, że poziom od strony technicznej nie spadnie jakoś diametralnie. Jak dla mnie całe anime może być o takich uroczych, przesłodzonych pierdołach (i pewnie będzie, bo to adaptacja mangi 4-koma). Póki co jest idealne w tym, jakie ma być. W sam raz na rozluźnienie, banan z twarzy nie schodzi.

Mimo czegoś tak skrajnie lekkiego, mogłoby się wydawać - dziecinnego, mamy świetnie zrealizowany fanserwis. Więc jest niezwykle przyjemnie i pod tym względem. W końcu to seria o diabłach, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybym miał pewność, że piekło istnieje i tak wygląda, to możliwe że bym został seryjnym mordercą xd

A po tym, jak wszedł ending po tym epie, dawno nie byłem tak zawiedziony, że odcinek już się kończy...

Ogólnie ta seria to będzie dobre antidotum po tym syfie, który niedawno skończyłem, po którym aż człowiek przez chwilę nabrał ochoty na odwyk od chińskich bajek...
#anime #animedyskusja #beelzebubjounookinimesumama
tamagotchi - Beelzebub-jou no Okinimesu mama.

O, i to jest świetne xD I piszę to b...

źródło: comment_4czXK3zzpJNQKx1usOMKdshPHT7K07fY.gif

Pobierz
  • 6
@tamagotchi: a mnie właśnie doprowadzają do #!$%@? XD mógłbym w międzyczasie oglądać jeszcze jedno małowymagające anime. Może lepiej bym to przyjął jako short, 12 czy 7 minut to tak akurat, 20 już nie wytrzymuję.
@jtank: nie wiem, może to kwestia tego, że leżę sobie z tabletem. O wiele więcej i dłużej jestem w stanie oglądać, na kompie nie byłbym w stanie i pewnie wiele z tego, co teraz oglądam, bym szybko dropnął. A takie oglądanie mało wymagających serii gdy się już przysypia jest imo spoko ;d Do tego także nadaje się, mocno średnie, Tonari no Kyuuketsuki-san. Też oparte na 4-koma manga.
@tamagotchi: tonari no kyuuketsuki akurat śledzę i dużo bardziej mi się podoba, ale to dlatego że bardziej opiera się na gagach niż na belzeebubowym fuwafuwa mofumofu. Jeszcze z tegosezonowych cgdct widziałem 1 ep anima yell, jeszcze zobaczę kilka następnych i może też nadgonię.
@jtank: trzymanie nieodkręconych słoików mnie rozwaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to seria, w której nikt specjalnie nie przejmuje się tym, że żyją wokół nich wampiry, więc... xd