Wpis z mikrobloga

Gadałem niedawno ze znajomą, która była w Turcji na jakimś projekcie wymiany i oczywiście uznała, że jestem zbyt stereotypowy, a tacy turcy, pakistańczycy są o wiele lepsi od Polaków, dlaczego? Według niej są bardziej pewni siebie niż polscy faceci.

Czyli:
ciapaty się dobiera do p0lki - uuuu jaki pewny siebie, już mam mokro w majtkach

polak sie dobiera do p0lki - fuj jaki creep, lepiej stąd idź

#euroweek #zwiazki #p0lka
  • 97
@Trollusek bo oceniamy konkretną wypowiedź a nie człowieka, staramy się (mówiąc my mam na myśli plusujących) ocenić wartość merytoryczną tego wpisu, nie każdy żyje mirko i wie kto co gdzie kiedy pisał, a nawet jak wie, to przecież nie trzeba się ze wszystkim nie zgadzać xd

@KarPaKo jak jesteś 1/10 to zacznij dbać o siebie i swoje życie a nie użalaj się na wypoku ¯_(ツ)_/¯
@oreoo Hmmm... Ja tam uważam, że generalnie takie wrażenia się odnosi jak się jest gdzieś na chwilę, bo siłą rzeczy się spotyka tę bardziej dynamiczną część społeczeństwa i męska i damską.

Ale... Generalnie południowy styl życia jest inny, bardziej społeczny, socjalny i też ludzie są bardziej wyluzowani, otwarci oraz uczuciowi (a Włosi i Hiszpanie to już w ogóle). Także taki styl bycia i sposób podrywania dla laski, która się z tym nigdy
@oreoo: Tyle że to jest akurat prawda. Turcy, czy tam inni pakistańczycy uważają kobiety za przedmioty i są w stosunku do nich dużo bardziej bezpośredni i pewni siebie. Ty jak podchodzisz do psa, to nie zagadujesz 15 min o pasjach, żeby tego psa pogłaskać. Sytuacja oczywiście nie jest analogiczna, ale w europie mamy takie postrzeganie świata, że: kobietę zdobywa (!) mężczyzna, kobieta może olać tego mężczyznę, kobieta jest równa mężczyźnie, kobieta
@KarPaKo tyle ile trzeba, jak nic nie daje to może problem jest głębiej? Ja musiałem iść psychoterapeuty i nadal rozwiązuje swoje kompleksy, ale nie jęczę na forum publicznym. Jak dziewczyny lecą na pewnych siebie i zadbanych ciapatych, a nie na nieogarniętych Europejczyków, ale jakoś nie słyszałem żeby ogarnięci Polacy narzekali serio na takie akcje, bo są zajęci podrywaniem Ukrainek xd Pomyśl, jak Ukraincy mogą się czuć, kiedy Polacy wyrywają ich rodaczki
@oreoo: to wynika z kompleksow. Pakistanczyk zawsze musi miec racje. Szczegolnie przed kolegami. Udowodnisz, przed kolegami, ze nie ma racji to masz wroga na cale zycie.
@przewodnik po tym w jaki sposób piszesz o tym sprawia wrażenie jakbyś sam traktował kobiety przedmiotowo. W Turcji kultura wymaga od mężczyzn szacunku wobec kobiet, podejrzewam że bardziej niż w Polsce gdzie normy są dużo luźniejsze a tradycyjne modele odchodzą w niepamięć.
To, co ludzie zachodu biorą za pewność siebie to tylko fasada, Turek jest nauczony, że żeby mieć szansę u kobiety, musi się puszyć jak paw, szczególnie jeśli nie ma zasobnego
ciapaty się dobiera do p0lki - uuuu jaki pewny siebie, już mam mokro w majtkach

polak sie dobiera do p0lki - fuj jaki creep, lepiej stąd idź


@oreoo: HMMM ZUPEŁNIE TAK JAKBY TO ZALEŻAŁO OD PODRYWANEJ OSOBY CZY JEJ SIĘ TO PODOBA BARDZO DZIWNE

MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I P0LKI BĘDĄ MUSIAŁY DAĆ DOOPY KAŻDEMU KTO ZAGADA I SKOŃCZY SIĘ TA DYSKRYMINACJA I LUDOBÓJSTWO BIAŁYCH